PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691117}

Pojedynek na życie

Chasing Life
7,6 2 230
ocen
7,6 10 1 2230
Pojedynek na życie
powrót do forum serialu Pojedynek na życie

W końcu ktoś zrobił serial o czymś naprawdę ważnym i istotnym, a nie cały czas sci-fi i głupoty. (tak wiem, Breaking Bad i pewnie nie tylko poruszało tę kwestię, ale mniejsza z tym) Przez ten serial uświadomiłam sobie jak kruche jest ludzkie życie i zrozumiałam, jakie mam szczęście, że mnie ani mojej rodziny taka tragedia nie spotkała i oby nigdy do tego nie doszło. Serial nie tylko budzi w nas refleksje ale myślę, że część widzów, do których naprawdę to trafiło zechce wesprzeć fundację, z którą współpracują twórcy serialu: 'stupidcancer.org'. Oczywiście nie mówię, że macie wpłacać nie wiadomo jakie sumy na chorych ludzi, ale chciałam tylko poinformować, że na stronie możecie znaleźć sklep z rzeczami typu bluzki czy opaski na rękę w całkiem przyzwoitych cenach. Proszę bez krytyki, chciałam tylko zachęcić niektórych do zrobienia dobrego uczynku, bo w tego typu sprawach pomoc każdej osoby się liczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones