PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867574}

Pokémon: Podróże - Seria

Pocket Monsters
7,3 219
ocen
7,3 10 1 219
Pokémon: Podróże Seria
powrót do forum serialu Pokémon: Podróże - Seria

Jestem na świeżo po oglądnięciu 132 odcinka i mogę powiedzieć tylko tyle: WOW. Po prostu WOW. Ta walka pomiędzy pikachu Asha a charizardem Lena to coś niesamowitego. Animacja i muzyka były na najwyższym poziomie. A scena gdy pikachu widzi w swojej podświadomości wszystkich swoich pokemonowych przyjaciół którzy mu dopingują jest po prostu genialna. Naprawdę, jak bardzo kontrowersyjna ta seria momentami nie była to dla takich momentów warto ją oglądać. Czy to był najlepszy odcinek? Nie wiem ale na pewno w top 10. No i umówmy się, Ashowi się to zwycięstwo po tylu latach przygód po prostu należało. Podsumowując genialna walka i genialny odcinek.

MovieFan1

*Leona

MovieFan1

Gdzie można zobaczyć ten odcinek? :D Jestem bardzo ciekawa, uwielbiałam to w dzieciństwie i chętnie zobacze jak Ash zostaje mistrzem :D

szepcik

Na stronie galer guru można obejrzeć z polskimi napisami. Walka w której ash wygrywa jest w odcinkach 129 - 132.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones