PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8754}
6,6 1 849
ocen
6,6 10 1 1849
Pokój 107
powrót do forum serialu Pokój 107

Serial o którym prawie nikt nie słyszał, a wystarczy spojrzeć na obsadę, sama "śmietanka".
To się rzadko zdarza.

magdagoral

I w dodatku wszyscy piękni i młodzi :D

Dziwne, że ten serial jest tak mało popularny, bo całkiem przyjemnie się go oglada, dużo zabawnych momentów, tekstów, które swym komizmem nie żenują, jak to się zdarza w polskich "dzisiejszych" serialach/ filmach komediowych.
Ale skoro zaczęli go emitować na "jedynce", to może więcej ludzi się do niego przekona.

ocenił(a) serial na 8
lalalabamba

Teraz to się mogą przekonywać. Figa z tego będzie.
Szkoda że tylko 13 odcinków. Chociaż to były chyba jeszcze czasy, w których raczej się tylko jednosezonowe seriale kręciło.
Dopiero Klan to chyba przełamał, a po nim Rodzina Zastępcza, Kiepscy, itp.
Więc dlatego tylko tyle odcinków.

czlowiekfrank

Jeja, pamiętam, że to oglądałam jak byłam jeszcze w przedszkolu:>

ocenił(a) serial na 10
czlowiekfrank

W labiryncie było wczesniej

ocenił(a) serial na 10
magdagoral

Świetny serial bez wątpienia

ocenił(a) serial na 7
magdagoral

Dziś po latach oceniam go nieco słabiej, ale doskonale pamiętam jakie wówczas zrobił na mnie wrażenie. "Życie na studiach od kuchni". Po latach sam przypadkiem wpadłem w coś podobnego :)) Stąd chyba tak wielki sentyment do Pokoju 107. Oczywiście moja własna rzeczywistość była już zgoła inna. Późniejsza, kiedy prawdziwe życie akademickie już się powoli kończyło i tylko gdzieniegdzie starzy wyjadacze "wieczni studenci" zaprzeczali nowym czasom. Komputery (czyli każdy siedzi z nosem przed laptopem) i przebudowa akademików na "luksusy" zniszczyła ten dawny bratni kolektyw.
Jak mówię później to bywało różnie. Czasem nawet o chętnych na korytarzówkę trzeba było ze świecą szukać. Ale właśnie ktoś, kto nie żył w takiej komunie (wszystko wspólne) i nie był z lekka mówiąc lawirantem, nigdy w pełni nie zrozumie tego fenomenu.
A serial ma też swój dodatkowy plus jakim są świetni młodzi aktorzy, którzy gdzieś nam się po serialach przewijają, lub już całkiem poznikali z ekranów, a przecież kiedyś byli całkiem fajni :))

ocenił(a) serial na 7
srick.pl

Serial oglądany lata temu, a wciąz pamiętany! janek Wieczorkowski jedyny, Kozuchowska jeszcze gdy miała wdzięk!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones