PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014510}
7,0 4 466
ocen
7,0 10 1 4466
7,8 11
ocen krytyków
Poker Face
powrót do forum serialu Poker Face

Czy ktoś przygotowuje napisy do serialu? Może Hataki przyjdą na ratunek...

ocenił(a) serial na 7
Urubus

Podbijam!

Woooo

Nikt, nic?

ocenił(a) serial na 7
Immortalys

wqrwiajace jest to, ze ten zasrany Skyshowtime nawet nie planuje tego puscic w polskiej wersji serwisu, zenada

ocenił(a) serial na 7
Immortalys

Pojawiły się 2 pierwsze odcinki na www. opensubtitles. org. Czyli coś drgnęło

ocenił(a) serial na 7
Woooo

drgnęło to dobre określenie, bo dalej nic :( A serial naprawdę niezły i wciąga...

ocenił(a) serial na 7
sobanek

Próbuję oglądać z napisami po angielsku. Da się. Język dość prosty. Gorzej z wymową i akcentem, ze słuchu nie daję rady. Patroluję napisownie z powodu Poker face i The Nevers. Jakby co, dam znać. Próbowałem tłumaczyć z AI, ale wyszło gówno. Na tłumaczenie ręczne jestem za leniwy.

ocenił(a) serial na 7
Woooo

wiem, jestem za leniwy bop angielski znam calkiem dobrze, ale dla mnie ogladanie to troche odmozdzanie sie a tlumaczenie na bierzaco w glowie psuje cala zabawe :)

ocenił(a) serial na 7
Urubus

Są już łącznie do 3 odcinków.

ocenił(a) serial na 7
Urubus

Jest już komplet, oglądam właśnie ostatni odcinek.

ocenił(a) serial na 6
Woooo

O,to super i jak serial?

ocenił(a) serial na 7
aronn

Jeden z najlepszych w tym roku. Brak fałszywych nut, za to mnóstwo czarnego humoru, klimatu centralnych stanów i pokręconych postaci. Gorąco polecam :)

ocenił(a) serial na 6
Woooo

A do jakiej wersji zrobili napisy?

ocenił(a) serial na 7
aronn

Gdy używałem, tylko do jednej. Nie wiem jakiej. Zawsze masz subfixa.

ocenił(a) serial na 6
Woooo

Brak falszywych nut powiadasz,no nie wiem,glowna bohaterka zawsze wie kiedy ktos klamie i zawsze znajduje sie w tym miejscu gdzie dochodzi do jakiegos morderstwa,hmm.

ocenił(a) serial na 7
aronn

Nie o tym pisałem, to konwencja. Punkt wyjścia. Przecież wiadomo, że w żadnym amerykańskim miasteczku, których tyle jest w kryminałach, nie może być takie stężenie zbrodni. Banshee pamiętasz? Chodziło mi o to, że postacie odgrywane są przekonująco, nie ma śmiesznych dziur w scenariuszu, nie gubią konwencji, nie siada napięcie, nie ma zapychaczy. No i główna bohaterka jest bardzo przekonująca.

ocenił(a) serial na 6
Woooo

Ok,duzo racji w tym co piszesz,ma serial swoje atuty,na razie jestem po trzech,pierwszy niezly,Brody super,drugi tez ok ale trzeci slabszy,zbyt to gladko jej idzie,taka hiper,super,co to nie ona,przez co lekko mnie juz irytuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones