Pokojówki z Beverly Hills
powrót do forum 2 sezonu

Sezon 2 - czy warto?

ocenił(a) serial na 6

Obejrzałam pierwszy sezon, już jakiś czas temu zresztą. Wydaje mi się niestety, że konwencja tego serialu sprawia, że drugi sezon nie może się udać (powtórka z rozrywki + jawne zaangażowanie pokojówek), dlatego też nie sięgnęłam po dwójkę. Sezon się w międzyczasie skończył i ciekawi mnie jak oceniacie jego poziom (bez spoilerów), czy jednak warto obejrzeć (drugi też nie był dla mnie rewelacją, raczej przyjemnym czaso-wypełniaczem)? Poza tym słyszałam, że pozmieniała się trochę obsada, mam nadzieję, że chociaż Powellowie zostali (nieutemperowani)?

creep_

Jakbyś przejrzała wikipedię to wiedziałabyś kto został a kto odszedł.

Po drugie, sezon 2 jest lepszy od pierwszego i ma SILNE nawiązanie do sezonu pierwszego.

creep_

zgadzam się z michem, sezon drugi jest lepszy niż pierwszy :) Powellowie oczywiście zostali, a ich wątek jak dla mnie był świetny. Właściwie to głównie przewijałam na sceny z nimi :)

ocenił(a) serial na 6
adzia225

Dzięki za odp., obejrzałam już 3 pierwsze odcinki i faktycznie serial trzyma poziom (chociaż akurat oboje z Powellów zaniżają loty). Wcześniej obawiałam się, że cały sezon będzie rozchodzić się o wyciąganie koleżanki z emigracyjnego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones