PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710281}

Poldark - Wichry losu

Poldark
8,0 9 625
ocen
8,0 10 1 9625
Poldark Wichry losu
powrót do forum serialu Poldark - Wichry losu

I czemu to akurat George Warleggan ?? ;)

RAm0N

5 sezonów zagranych na jednej minie.

RAm0N

Mnie szlak trafiał w ostatnich dwóch sezonach odnośnie ciepłych kluch w postaci Demelzy. Dla obłąkanego po śmierci Elizabeth miałam więcej zrozumienia ;)

ocenił(a) serial na 10
RAm0N

George jest straaasznie wkurzającą postacią, i wiele razy bardzo mnie irytował, ale właśnie po śmierci Elizabeth stał się bardziej ludzki. Natomiast postacią której nienawidzę od początku do końca jest Osborne Whitworth. On był tak obrzydliwy i okropny. Strasznie skrzywdził Morwenę i to co wyprawiał było dużo gorsze od zła Georga.

ocenił(a) serial na 10
RAm0N

Moim "typem" również jest wielebny Osborne Whitworth. Obleśna świnia, już pomijając jego fetysz; zwykły zboczeniec, a na żonę taką jak Morwenna nie zaslugiwal. Niemniej jednak postać ta jest bardzo dobrze zagrana, od samego patrzenia na niego obiad mi się w żołądku kręcił :P  George też jest świnią, ale jakoś nie ma zadatków na zboczeńca i jednak jako tako wygląda :D rzec by można, że George jest bardziej wyrafinowaną świnią :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones