PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5854}

Policjanci z Miami

Miami Vice
6,4 26 864
oceny
6,4 10 1 26864
7,1 7
ocen krytyków
Policjanci z Miami
powrót do forum serialu Policjanci z Miami

Klasyka i niesamowity klimat. Kto zyl w tych czasach wie o czym mowie.

Szybszy

Michael Mann nie robił muzyki do serialu tylko Jan Hammer

Szybszy

Pamiętam że Miami Vice puszczali pod koniec lat 80tych w czwartki o 20 i zawsze oglądałem każdy odcinek mimo że miałem wtedy 12 lat.Później emitowali w połowie lat 90tych ale już w późniejszej porze bo ok.23.Też uważam że to najlepszy serial kryminalny jaki do tej pory został wyprodukowany a soundtracki są niesamowite szczególnie Hammera.

ocenił(a) serial na 8
jarek_psikuta

Pomyliłeś seriale - w czwartki lat 80 tych leciało Crime Story.
Miami Vice dostępne było jedynie na Video.

wesoly71

Niczego nie pomylił, Miami szło w każdy czwartek na jedynce o 20.10, a Crime Story w każdy piątek po 22 na dwójce, z tym że Crime Story szło w w latach 90tych, a Miami wcześniej w 80tych

Szybszy

Wczoraj muzyczna stacja przypomniała mi o istnieniu tego serialu. Główny soundtrack fantastyczny, słuchając można o wszystkim zapomnieć i przenieść się myślami gdzieś daleko. Lubię klimat filmów, seriali tamtych lat a Miami Vice zamierzam oczywiście po raz pierwszy obejrzeć. Po tylu bardzo dobrych komentarzach chyba nie powinnam się zawieść.

rosemary_6

to byl rowniez film dla drugiej zmiany

Szybszy

Wiem że film powstał ale teraz interesuje mnie serial.

rosemary_6

Ale o czym ty mowisz :)? Bo ja caly czas o tym serialu " film dla drugiej zmiany " nie pamietasz jak na poczatku lat 90 serial byl emitowany :)? dwa razy, rano i wieczorem, w czasach gdy nie bylo netu i byly 3 kanaly w telewizji. Trzeci kanal dopiero powstawal i byl nowoscia.

Szybszy

opcja film dla drugiej zmiany to byla wielka sprawa

Szybszy

To oto Ci chodziło z tą drugą zmianą. Myślałam że masz na myśli film z 2006 roku. Na początku lat 90 nie chodziłam jeszcze do przedszkola, a poza tym napisałeś film i dlatego zrozumiałam to tak a nie inaczej.

rosemary_6

Boze, wiec jestes dzieckiem netu...

Szybszy

Nie jestem dzieckiem netu, nie wychowywałam się przy komputerze. To dzisiejsze dzieci i młodzież można nazwać dziećmi netu, gdzie od najmłodszych lat mają konta na Facebooku i w szkole nie wymieniają się już karteczkami, tylko przeglądają internet na swoich smartfonach.

rosemary_6

A telefony, co wielofunkcyjnymi telefonami ?

Szybszy

Nigdy takiego nie miałam a co do serialu jestem po 6 odcinku i na razie dobrze się zapowiada. Chociaż szkoda, że to nie wydział kryminalny.

ocenił(a) serial na 10
Szybszy

To, że ktoś urodził się w 1990 albo później, to zaraz oznacza, że jest dzieckiem netu? Podział na lepszych i gorszych wykonany granicą dekad? Nie rozumiem.

Urodziłem się w 1989 - grałem na Pegasusie, Atari, Amstradzie a potem na PC. Internet poznałem w 2002 roku - i to czyni mnie dzieckiem neo? Chyba nie. Nie zliczę godzin spędzanych na podwórku, przy piłce itp. - po dziś dzień. Nie mam smartfona i nie będę miał, nie mam konta na fb i nie zrobiłem nigdy selfie. Za to jestem pod ogromnym wrażeniem Miami Vice i uwielbiam muzykę Jana Hammera (zresztą w ogóle syntezatory).

Nie mierz wszystkich swoją miarą. Metryka to jedno, a co innego może grać w duszy. Pozdrawiam

MattWWA

Nie jest wasz duzo ale dobre i to.

Szybszy

Gdzie można obejrzeć serial za darmo?

kopciakjr

nie wiem ale kiedys to byl film dla drugiej zmiany, rano i wieczorem tak to sie nazywalo

Szybszy

Don Johnson chodzil bez skarpetek a murzyn walil wszystko dookolola co popadlo

kopciakjr

Oczywiście na CDA pl.Są tam wszystkie odcinki.

ocenił(a) serial na 8
Szybszy

Ja sie urodziłem w 90tych ale myśle że wiem o co chodzi

ocenił(a) serial na 10
Szybszy

Co ciekawe, Michael Mann ani serialu nie napisał, ani nie wyreżyserował!

Może właśnie dlatego jest lepszy od filmu?

Zrobili to odpowiednio: scenariusz: Anthony Yerkovich, reżyseria pilota: Thomas Carter.

To oni ustanowili ton, styl i kształt serialu.

AutorAutor

film ogladalem tylko dla tej chinki, obfite piersi miala

ocenił(a) serial na 10
Szybszy

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4348207/obfite-piersi-pelne-biodra-tom-1

ocenił(a) serial na 9
Szybszy

Żyłem w tych czasach. Miami Vice to było coś. Crockett, palmy, ferrari, piękne kobiety, super muzyka. Prawdziwy zastrzyk zachodu. Klasyk. Do dzisiaj fajnie się ogląda. Coś dla miłośników klasyki znajdziecie tutaj
be-like cupsell pl
Nie mogę linkow wklejać więc kombinuje, zamiast spacji trzeba kropki wstawić.

BillKilgore

Don Johnson a nie crokiet, crokiety to staropolskie danie, wuju

Szybszy

Najlepszy serial kryminalny lat 80-tych to było "Crime Story".
Ale też ze stajni M. Manna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones