PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8767}
5,4 636
ocen
5,4 10 1 636
Policjanci
powrót do forum serialu Policjanci

Śmieszny, tandeta i te przekleńśtwa by stworzyć Amerykańskie kino akcji, ej, Polacy, weżcie się w garść a nie dawajcie gówna.... Sceny śmiezne.

BUNCH

Najgorszy polski serial jakikolwiek powstał ;( Jeśli twórcy koniecznie muszą, to niech chociaż dobrze się wzorują na amerykańskich filmach a nie jak w tym wypadku wychodzą jakieś popłuczyny :/

Gh0st

Cieszę się, iż się zgadzamy i nie tylko ja mam takie zdanie...
Serial typu: "Zabili go" Tak? "O k* nie możliwe! "Bierzemy ludzi, idziemy i to k* szybko!" "Przecież wczoraj już mieliśmy tych s* - tandeta.

ocenił(a) serial na 1
BUNCH

dołączam się do grona krytyków serialu- jak go pierwszy raz zobaczyłem to ryłem ze śmiechu, BO TAK NIEUDOLNIE JEST ZROBIONY! Jakby nakręciło go 12- letnie dziecko! (które na dodatek nadużywa wulgaryzmów.) Bardziej drewnianego serialu w życiu nie widziałem!

Muflon_2

Dokłądnie, strasznie nadużywają wulagaryzmó, w jakim celu? Przecież to wygląda jakby klnęli "na siłę!", ze niby taki brutalny film?

BUNCH

Pamiętam serial. Zwłaszcza finałową strzelaninę. Zapadła mi w pamięć, bo ciężko było się połapać kto kogo trafił. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones