PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846100}
4,0 2 038
ocen
4,0 10 1 2038
Polityka
powrót do forum serialu Polityka

serial wygląda lepiej niż wersja kinowa.

jan_niezbedny0

Po takiej uwadze wersji kinowej nie obejrzę. Serial widziałem i zmęczył mnie.

ocenił(a) serial na 2
bazant57

A ja nie zauważyłem różnic między serialem a filmem. Nawet nie pamiętam, w którym miejscu są sceny dodatkowe

krissovsky96

Podobno dodatkowego materiału jest ok. 40 minut.

ocenił(a) serial na 2
bazant57

Odcinki rzekomo trwają 41 min z czego 3-5 min to przypomnienie + dochodzą do tego napisy końcowe, całość (4 odcinki) trwają 145 min.

krissovsky96

Dziękuję za informację, nie oglądałem wersji kinowej (więc nie mam porównania) i ufałem informacji prasowej o treści cytowanej.

bazant57

Fakt, że niedopracowany. Na obecnych filmach Vegi odbija się to, że zrobił się z tego przemysł, jak w przypadku piszącego kryminały Mroza. Byle dużo, byle szybko.
Ale plus, że pokazuje to środowisko takim, jakim jest - bo poza kilkoma zmyślonymi przygodami to wcale nie jest political fiction.

ocenił(a) serial na 8
jan_niezbedny0

Kpiarz ci, z Vegi. przedni i zarazem okrutny - 8/10 !!!

Szpila_1308

Na pewno ma swój specyficzny styl. Co prawda te autorskie projekty lepiej mu wychodziły we wcześniejszych latach, ale nie jest znowu tak źle i nie rozumiem tego hejtu na niego. Jest od pyty dużo gorszych filmów, zwłaszcza tzw. komedie, na których można umrzeć, ale nie ze śmiechu, tylko z nudów i zniechęcenia.

Szpila_1308

Co tak nisko oceniłeś? Telemagazyn dał ocenę 10/10. Wyżej niż dla Ojca chrzestnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones