PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10030306}
6,6 1 652
oceny
6,6 10 1 1652
Polowanie na ćmy
powrót do forum serialu Polowanie na ćmy

Przemek Stippa zrobił się niezłym aktorem, jeszcze rok temu myślałem że barwy szczęścia to szczyt jego możliwości a tu proszę.

janosik6

Mi z kolei nie pasuje do tej roli. Postać nie budzi sympatii ani przerażenia.

ocenił(a) serial na 4
Essien_M

Chłop znalazł ciepła posadkę w TVP (bo w teatrze telewizji też go niedawno widziałem ) i tyle ,aktor z niego słaby ,przynajmniej dla mnie ,ciężko się ogląda postacie grane przez niego ,to samo było z "Domem pod dwoma orłami ".

ocenił(a) serial na 7
Bartek_990

Polecam się wybrać do warszawskiego Teatru Narodowego. Naprawdę jest bardzo dobry!

Essien_M

Mam inne zdanie. Budzi nienawiść i przeraża, mimo iż prawie nie okazuje agresji, nie podnosi głosu. Gra minimalistycznie a jednka jest wyrazisty. Czuć siłę.

janosik6

Zgadza się, ja tez uważam, że zagrał świetnie. Bardzo minimalistycznie, a jednak budzi nienawiść i strach. Tak doskonale gra spojrzeniem głosem, że mimo, iż prawie się nie unosi czuje się siłę i skrytą pod pozorem dobrych manier gotowość do najgorszych czynów. Genialny. No i ma w sobie klasę. Znacie to powiedzenie, że frak leży dobrze dopiero w 3 pokoleniu? No to na nim "frak leży genialnie", jeśli wiecie co mam na myśli.

ocenił(a) serial na 9
Barbarra_Ra

Ujęte w punkt, również i dla mnie najlepsza rola tego serialu

janosik6

Według mnie to najlepiej zagrana postać tego serialu. Dla mnie rewelacja.

ocenił(a) serial na 8
janosik6

Nie poznałam go. Byłam bardzo zaskoczona jego rolą. Świetnie zagrał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones