PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803210}
7,3 37
ocen
7,3 10 1 37
Por amar sin ley
powrót do forum serialu Por amar sin ley
jazdowicz2666

Można też obejrzeć z polskimi napisami :)

misterioso_x

Super,a możesz napisać gdzie go znaleźć.Ja nie wiem czy zaczynać go oglądać ponieważ liczę bardzo że puszczą go w tv z lektorem,bo póki co to teraz same starocie puszczają ;)

jazdowicz2666

"SwiatLatino - telenowele z napisami" jest taka strona na fb, tłumaczą tam telki nieemitowane w Polsce, nawet te najnowsze ;)
Narazie dostępne jest tylko 30 odcinków "Por amar sin ley", ale dodają w miarę systematycznie kolejne odcinki. Ja właśnie zacząłem oglądać z napisami tą telkę, bo nie liczę na jakąkolwiek premierę w polskiej tv, szczególnie tej telki, myślę że u nas by się nie przyjęła :)

misterioso_x

Dzięki ziomek,dobra strona.Bo faktycznie na polskie stacje tv nie ma już niestety co liczyć,no chyba że na powtórkę staroci :D

jazdowicz2666

Nie ma za co ;p No niestety w tv same starocie i nie zapowiada się na jakąkolwiek zmianę :/ Dobrze, że chociaż ktoś tłumaczy i mamy co oglądać :D

misterioso_x

Dokładnie chwała takiemu tłumaczowi :D.Teraz jest okres wakacyjny już można powoli powiedzieć,więc tym bardziej nowości nie puszczą,zawsze powtórki w ten okres puszczali.Ja myślę że najbliższej premiery można się jak zwykle dopiero we wrześniu spodziewać.......

jazdowicz2666

Racja, teraz napewno nie będzie żadnych nowości, ale wątpię też że na jesień będzie jakakolwiek premiera :/ Pewnie już słyszałeś, że po Nie igraj z aniołem będzie kolejna powtórka Esmeraldy, a jesienią ma być emisja innej telki sprzed lat...

misterioso_x

Nie gadaj że znowu ma być ta Esmeralda,przecież TV4 dopiero co przed,Nie igraj z aniołem ją puszczał i co teraz znowu???,przecież to jest kpina z widza........Jedynie może Puls coś zapoda,tylko u nich nie lubię czegoś zaczynać oglądać,ponieważ często lubią przerywać transmisje nadawania,albo przenoszą na inną bardzo wczesną godzinę kiedy się oglądać nie da.

jazdowicz2666

Niestety, potwierdzone info :/ Nie zdziwiłbym się gdyby jesienią po Esmeraldzie kolejny raz daliby Nie igraj z aniołem... W Pulsie ostatnia nadzieja, ale też nie liczę zbytnio na coś nowego, bo od jakiegoś czasu u nich też tylko same powtórki i polskie seriale dokumentalne :/ Może jakaś inna stacja się zdecyduje na emisje :)

misterioso_x

Sami sobie szkodzą i będą tracić widzów bo ich powtórki to każdy oleje ;).Z innych stacji pamiętam że Tele5 ostatnio puszczała fajną telkę pt.Królowa południa i na TVS jakąś puszczali.Teraz nawet Eska tv puszcza ale o 6 rano :D.

jazdowicz2666

Dokładnie, a jest tyle dobrych telek, które by się u nas przyjęły :) Na TVS była chyba Pasión Morena o ile dobrze pamiętam :D

misterioso_x

Całkiem możliwe że to była właśnie ta telka,szkoda tylko że z niższej półki,ponieważ faktycznie jest wiele lepszych telek które by się u Nas przyjęły.Ale cóż polska tv woli męczyć widzów powtórkami.Największą mam bekę z TVPIS,cały dzień praktycznie puszczają jakieś bzdety tureckie którego się oglądać nie da :D

jazdowicz2666

Racja, na chwilę obecną seriale tureckie królują w polskiej tv :D Nie rozumiem jaki jest problem w tym żeby chociaż jedną premierową telkę puścić... Jak chcą niech puszczają powtórki, ale niech będzie chociaż jakaś nowość do tego :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones