PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 217
ocen
8,1 10 1 31217
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!

Najlepsze Teksty.

ocenił(a) serial na 10

Siema!!
Otworzyłem tę dyskusję aby wybierać najlepsze, najśmieszniejsze teksty z tego genialnego serialu! Ok, zacznę:
-Chłopczyku, pomóż mi!
-Nie mogę... Zobowiązałem się jej służyć.
-Ech, rozumiem - też kiedyś byłem żonaty...
Wręcz nie mogłem ze śmiechu!!

ocenił(a) serial na 10
venom_xd


Yeah, it hurts, but I kinda like it. Reminds me when I'd scrape my knees up as a kid, and my mom would patch me up. You know what I'm saying?

ocenił(a) serial na 7
venom_xd

- Witaj, Frank.
- Skąd prawie znasz moje imię?

ocenił(a) serial na 9
venom_xd

- Lodowy król!
- Co?

ocenił(a) serial na 7
kasiajagger

"Puść piłkę,puść piłkę...." być może nie najlepsze, ale świeżutki cytat z 2. serii :D POZDRAWIAM!

ocenił(a) serial na 10
Szencia

szkielet - Hej, goły dzieciaku... Chcesz może darmowe serce demona?

ocenił(a) serial na 10
Daichi_filmweb

Finn - Krowi placek!

Finn - Dojna krowo!

Lodowy Król - GIENIU!

Lodowy Król - Głupcy!

Ser S. - Który spośród was dzierży naparstek ?
Jake - Kolega
Ser S. - Głupiutki chłopcze, bez zbroi zakrywającej ciało jesteś słaby. Nie wyglądasz *cmok, ckom*

ocenił(a) serial na 9
venom_xd

"Nie może być zły, skoro głaska szczeniaczki, całuje dzieci i leży z żoną".

venom_xd

"Nie dopóki nie zrozumiesz jakim jestem frajerem ! "

ocenił(a) serial na 10
venom_xd

F: Brakuje nam jeszcze tylko dużej gwiazdy. To co, bawimy się dalej, stary?
J: Ja pasuję.
F: Co?! Jak możesz teraz rezygnować?!
J: Mam wszystko, czego chciałem. Nieograniczone zapasy majonezu, tę urzekającą nową fryzurę i znam najlepsze zaklęcie świata.
F: Jakie?
J: Sen.

ocenił(a) serial na 10
k_opmromitacja

- Jak on wygląda?
- Oo, jest przerażający, zazwyczaj zamykamy oczy i robimy siusiu kiedy nas atakuję.

venom_xd

"To wy jesteście słodcy, a ja SEXY!"

ocenił(a) serial na 10
venom_xd

‎'Ładnie pachniesz, czyżbyś wykąpała się w tęczy i słodkich ciasteczkach ?"

venom_xd

F: Teraz musimy być baaaardzo cicho
J: Prrrrrrr... No coooo ? myślałem, że będzie śmiesznie

i ten sam odcinek...

Śmierć: Żeby odzyskać tę dusze musisz wygrać ze mną pojedynek muzyczny
Finn: A niech to... to Jake jest tym umuzykalnionym
Jake(wypił wodę, która go otumaniła): <pop>

ocenił(a) serial na 9
Norbik19

Mieszkańcy jakiegoś miasta mówią czego potrzebują Finn'owi. Kadr na kaktusa: - mnie musi ktoś zapylić, zapylić od stóp do głów, żebym mógł mieć dzieci. :D

ocenił(a) serial na 9
sewendejs

Finn: Na naszym podwórku leży człowiek lawa, jest taaaaaaki gorący.
Jake: nooo.
Finn: Ale nie gorący w znaczeniu seksowny, tylko gorący w znaczeniu bardzo ciepły.

ocenił(a) serial na 10
venom_xd

Jake: Jesteście takie słodkie że aż mógłbym was zatłuc na śmierć

demondemon

to najbardziej tragiczny serial jaki ogladalem ;/

użytkownik usunięty
MLP32131

Że tak się spytam, PO CO TO PISZESZ?!
Jeżeli Ci się nie podoba, to nie pisz tego tam, gdzie zbiera się najlepsze cytaty, tylko utwórz swój własny wątek, w którym napiszesz, że tego nie lubisz.

Tak czytam te cytaty i musze powiedzieć, że ostatni raz tak się uśmiałem jak byłem na wizycie u dentysty.

ocenił(a) serial na 10
demondemon

Jake: Przepraszam cię za to skarbie, wybaczysz?
Panna Jednorożek: Och słodki ziemniaczku, kocham cię właśnie dlatego że jesteś idiotą, dzięki temu czuję się genialna

demondemon

najlepszym serialem ziemi jest My little pony Friendship is magic tam jest poziom gagow na poziomie world class a tu w adventure time nie ma zadnej skladni ten serial to tragizm ogladalem pare odcinkow nie widze wogole sensu w tym

użytkownik usunięty
allen123

A nie możesz w celu wyrażenia swojego zdania utworzyć własnego wątku, tylko musisz zaśmiecać wątek traktujący o czym zupełnie innym?
W skrócie mówiąc: Napisz nowy wątek, a w nim to, że Ci się nie podoba i dlaczego.

ocenił(a) serial na 10

Zgadzam się z użytkownikiem wyżej: panie (pani?) allen - do innego wątku :D

ocenił(a) serial na 9
allen123

a ja ten serial traktuję zupełnie inaczej niż MLP, oba uwielbiam i dałam im identyczną ocenę 9, jednak imo nie ma co ich ze sobą porównywać, ponieważ są zupełnie inne - jestem w stanie zrozumieć, że fanowi jednego zupełnie nie spodoba się drugi. AT to dla mnie wspaniała doza surrealizmu i abstrakcji, już samo intro, gdzie widać w jednej scenie Finna siedzącego na Jake'u o długich pajęczych nogach skojarzył mi się z Salvadorem Dali i jego obrazem 'Sen spowodowany lotem pszczoły wokół owocu granatu na sekundę przed przebudzeniem' - i to bardzo pozytywnie wprowadziło mnie w klimat tej bajki. Ktoś tu fajnie i trafnie stwierdził, że po zaznajomieniu się z paroma odcinkami można wyczuć post-apokaliptyczny klimat całości, gdzie ludzkość wyginęła (został jedyny przedstawiciel ludzkiej rasy - Finn + cały ogrom mutacji rozmaitych stworzeń). Poza tym tu polski dubbing jest o niebo lepszy niż w oryginale.
My Little Pony z kolei połknęłam w całości i z niecierpliwością czekam na 3 sezon - tu klimat kojarzy mi się bardziej ze starymi dobrymi bajkami Disneya, świetne piosenki, nauka płynąca z każdego odcinka, również genialna mimika, majstersztyk, coś, czego dawno nie było. Dla mnie więc to dwie zupełnie inne półkule, ale obie tak samo ciekawe - po prostu każdą traktuję inaczej i oglądając obydwa seriale bawię się nieziemsko :)

ocenił(a) serial na 9
allen123

A ja tam lubię i MLP FIM i Pora na przygodę. zobacz, jakoś żyję o.O
a cytat:
Finn- Jake, Zuza była Człowiekiem czy dzikim zwierzęciem?
Jake - wszyscy jesteśmy dzikimi zwierzętami

oraz jeden z moich ulubionych

(Marcelina i Finn próbują pokonać ojca Marceliny)
Marcelina -Finn, dla niego jesteś mrówką.
Finn - ach taaak?! Ta mrówka zaraz wejdzie mu do majtek xD
kocham ten serial

ocenił(a) serial na 10
venom_xd

Maybe she's a good witch.
Her? Are you kidding? Come on, look at her! If she was good, she wouldn't be so ugly.

BogusKoszalka

Czy to jest anglojęzyczny portal? Czy założyciel tematu napisał go w języku angielskim? Czy masz na tyle niskie poczucie własnej wartości, by na polskim forum popisywać się znajomością języka obcego?

ocenił(a) serial na 10
Zloty_Deszcz

Wiele osób ogląda ten serial po angielsku, więc chyba normalne, że napisał w języku w którym oglądał. W czym problem?

Gunia1987

Co nie zmienia faktu, że to polski portal, a założyciel tematu napisał post po polsku, więc prawdopodobnie oglądał serial w takim właśnie języku i o ulubione teksty także w tym języku pytał. Zapewne istnieją też obcojęzyczne portale, również takie, na których pisze się głównie po angielsku i tam można pochwalić się znajomością tego języka. Czy już wszystko jasne?

ocenił(a) serial na 10
Zloty_Deszcz

Tak, wszystko jasne. Jak napisze tu coś po angielsku to świadczy o tym, że jestem niedowartościowana i chcę się podpisywać przed ludźmi z Internetu. Dzięki za cynk. A tak serio, większość Polaków doskonale zna język angielski, i ogladanie filmów i seriali w oryginale to chleb powszedni, więc naprawdę nie rozumiem dlaczego dla niektórych nadal stanowi to "podpisywanie sie". Często nie da się dokładnie przetłumaczyć żartów z języka obcego, i humor dużo traci, dlatego jak najbardziej jestem za cytatami w oryginale.

Gunia1987

Może i większość Polaków zna język angielski, ale niestety nie ogarnia swojego ojczystego... Nie wiem, co do tego wszystkiego ma "podpisywanie się".
Jeżeli niektórych żartów nie da się przetłumaczyć należycie na inny język, to powinno się je cytować w oryginale na stronach do tego odpowiednich, czyli prowadzonych w języku, w jakim są te żarty. Ja otworzyłem post napisany po polsku i nie podoba mi się to, że muszę czytać w nim teksty pisane w innym języku.

ocenił(a) serial na 7
venom_xd

Finn ! zniszczyłeś moje zaufanie do masła orzechowego w puszkach !!!

użytkownik usunięty
venom_xd

Panna Jednorożek (głosem starca): No dalej, skarbie, wskakuj mi na plecy i otul z całych sił.
Jake: Już wiem, dlaczego wyrzuciłem ten translator...

Będzie wariatką co mieszka z kotami
ona ma tylko jednego kota
rozkręci się

Hahah dobre :D

Miesiące pełne andrzejka i feri słodkie dni andrzeja szal kominka szal gdy pukal on do drzwi marznie każdy Andrzej i koca brak no a bez niego ani rusz chodz andrzej wypił pół litra to z mody wyszedł już mija zima mija zima a andrzejek butów ni ma :)

użytkownik usunięty
trixiegra

Każdego nieznajomego tak wyzywasz?

użytkownik usunięty

Jeżeli dla ciebie to wyzwisko to ja jestem zakonnicą :) wiem wtrącam się do rozmowy :P

użytkownik usunięty

Aha, czyli jakieś zdublowane konto stworzone w celu nie wiadomo jakim... Ciekawe, kto jest jego właścicielem...

użytkownik usunięty

Ja też jestem ciekawa....

użytkownik usunięty

trixiegra, Happy100year - A właściciel tych kont miał jeszcze 1 inne... Więc nie rób nikogo w balona.

użytkownik usunięty

http://www.hasbro.com/common/productimages//BE1894165056900B107C443B1B0E51FC/BE1 C81D75056900B106C0D308DD48238.jpg w jakiego balona takiego na powietrze ?

użytkownik usunięty

My dear jak to mawiała RD w 3 generacji :D

użytkownik usunięty

Ogarnij się, nikt nie rozumie twojego bełkotu.

użytkownik usunięty

I kto to mówi :D trzeba cię shejtowac za fineasza i ferba :P

użytkownik usunięty

To rób to śmiało!

użytkownik usunięty

co jest w tym tak śmiesznego ? te teksty są głupie nie uważasz ?


Finn:
-Nazywam się Finn i przyrzekam, że ci pomogę!
-Proszę się nie martwić, obiecuję, że pana wyzwolę.
-Nie jestem dziwakiem... Jestem bohaterem.
-W naszym domku na drzewie mamy gry video i sok jabłkowy!

użytkownik usunięty

I za władce pierścienia :P jak można tego nie lubić wytłumacz mi ?

użytkownik usunięty

Ogarnij się koleś! Co cię obchodzą jakieś filmy klasy D, kiedy mowa tu o najlepszych tekstach w KRESKÓWCE!!!

użytkownik usunięty

W tej kreskówce są propagowane treści demoralizujące polską młodzież

użytkownik usunięty

Oj jaja sobie robię a ty to tak przeżywasz troszkę luzu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones