PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 251
ocen
8,1 10 1 31251
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!

lubie fantasy, te wszystkie krolewny i grudki to cos co mi sie podoba, ale wykonanie jest
naprawde zle. jest zbyt dziecciny infantylny z glupim humore, wlasciwie bez fabuly. przydalaby sie
choc szczypta dramatyzmu a tu nic. serial tylko dla najmlodszych

ocenił(a) serial na 10
mama_3

No może 1 i 2 sezon. Tak naprawdę ten dramatyzm na dobre rozkręca się w 4 sezonie, a jeszcze ma być ostatni seon 6. Ten humor już nie jest taki głupkowy. Już rzadziej tak naprawdę jest, a fabuła to jest straaasznie bogata.
Małe pytanko. Czy oglądałaś wszystkie dotychczas sezony?

Fionna

ogladalem caly 1 sezon i jeden z 4 sezonu gdzie ta grudka pisze ksiazke.

ocenił(a) serial na 10
mama_3

No to się nie dziwię, że tak sądzisz o AT.

Fionna

to jakie odcinki mam obejrzec?

ocenił(a) serial na 10
mama_3

Cóz, tak naprawdę ciężko wybrać najważniejsze odcinki. Najlepiej obejrzeć wszystkie. Później jak będę miała jeszcze chwile to spróbuje wybrać najważniejsze.

ocenił(a) serial na 9
Fionna

Nie porywaj się z motyką na słońce mała :D
Nie, a tak na poważnie. Do mama_3 - Postacie mają dosyć skomplikowane historie. Dla tego każdy nawet najgłupszy odcinek coś znaczy. Po kawałeczku poznajemy ten przejaskrawiony i pełen kontrastów świat.
Jeśli chcesz dramatyzmu to przyjrzyj się dokładniej wątkowi Lodowego Króla. Jest chyba najbardziej tragiczną ( w literackim tego słowa znaczeniu) postacią serialu.

ocenił(a) serial na 10
Bystrainaczej

Jak to pięknie zostało ujęte ;_;

ocenił(a) serial na 9
Bystrainaczej

Ja pójdę trochę dalej- uważam, że Lodowy Król jest jedną z najtragiczniejszych postaci z tego typu kreskówek.

ocenił(a) serial na 8
mama_3

Kreskówka dla dorosłych, którzy lubią halucynogeny. Całe mnóstwo odniesień do grzybków, no i oczywiście lsd :D Nawet jeden z przyjaciół Jake'a i Finn'a, nie od parady nazywa się LSP ;) - zresztą, skumajcie jak się dostać do krainy chmurek...

mama_3

Jeśli mogępolecić odcinki jakie kreślą jakikolwiek dramatyzm, to może:
ostatni odcinek sezonu 4 i pierwsze 2 odcinki 5 - 'Fin the human' i 'Jake the dog' - kreślą fabułę i mimo głupkowatości pokazują coś głębszego :)
Masz jeszcze:
"brakujący element"
"wspomnienia wspomnień"
"I remember you" (nie wiem czy oglądasz po polsku czy po angielsku)
"Synowie marsa"
"Goliad"
"Nikt Cię nie usłyszy" (przy tym miałam ciary)
"pięknotopia"

To sa te mniej infantylne odcinki, które może nakreślą Ci odrobinę fabuły i głębi postaci :)
est ich oczywiście więcej, ale to tylko te kilka...

ocenił(a) serial na 8
Villeiviant

Albo na YT są takie piosenki np.pustka lub To był błąd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones