PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610733}

Portlandia

7,5 758
ocen
7,5 10 1 758
Portlandia
powrót do forum serialu Portlandia

O czym w ogóle jest ten serial? Słyszałem że naśmiewanie się z hipsterów więc mogłoby być ciekawe. Widział ktoś gdzieś
napisy do niego?

misiek2k4

Są napisy do pierwszego odcinka na razie, ale będą robione dalej, napisy znajdziesz na napisy24 lub grupahatak

ksz034

o czym serial ? tak pi razy drzwi :)

Arti58

oglądałem pierwszy odcinek i wygląda na to ze serial jest bez konkretnej fabuły tylko odcinek jest podzielony na kilka jakby skeczy w których naśmiewają się z portlandzkiego hipsterstwa. Wrażenia: pierwszy odcinek nie przekonał mnie. Po pierwszej minucie pomyślałem "OTAK TEN SERIAL JEST DLA MNIE" lecz okazało się że to takie ni pitu ni titu.

misiek2k4

Arti58, na to pytanie Ci nie odpowiem bo nie oglądałem tego serialu i nie wiem czy w ogóle będę go oglądać... ;) Po prostu widziałem że są napisy to o tym napisałem. :)

ksz034

Ale patrząc na opinie innych, które znalazłem w internecie to serial nie wygląda źle.

misiek2k4

W tym serialu pojawi się Eddie Vedder.

dobrytrakt

ten argument mnie przekonał!!!!

dobrytrakt

w którym odcinku? :D

ocenił(a) serial na 10
coca_cola

"One Moore Episode" :)

ocenił(a) serial na 9
misiek2k4

Serial jest rewelacyjny, idealny pastisz na współczesność, tak zwane problemy pierwszego świata, bezrefleksyjne podążanie za modami, płytkość kontaktów międzyludzkich, lans... Dostaje się wszystkim - feministkom, hipsterom, rodzicom, małżonkom, singlom, wegetarianom, freeganom, eko-freakom, rowerzystom i ludziom w polarach. Polecam.

ocenił(a) serial na 9
misiek2k4

To nie jest naśmiewanie się z hipsterów - to byłoby głupie. Naśmiewanie się z upatrzonej grupy społecznej, której w domyśle sie nie lubi byłoby w dodatku w bardzo złym smaku.

Ten serial to jest 'naśmiewanie się' z nas samych. Zareczam Ci, że jak się głęboko zastanowisz, to Ci wyjdzie, że sam jesteś hipsterem. Czego też Ci serdecznie życzę (głębokiego zastanowienia się, tudzież dojścia do wniosku, że śmiejesz się z samego siebie i mimo to kontynuowania śmiania się).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones