Porwana
powrót do forum 1 sezonu

Każdemu nie dogodzi. Wiadomo. Prawie nigdy nie komentuję, chyba że ktoś (jak w tym przypadku) sztucznie zaniża ocenę. Dla mnie absolutna bomba! Akcja taka, że na sekundę nie oderwałem oczu od ekranu, aktorzy 10/10, świetnie rozwijająca się fabuła. Genialny serial! A to, że momentami przewidywalny to argument z pupy. 99% filmów i seriali ma przewidywalny scenariusz. Kwestia tylko jak to wszystko poukłada reżyser, co dorzuci filmowec, dźwiękowec i reszta współtworzyących widowisko... Mało seriali wciąga mnie jak ten! Cztery zerwane noce, które długo będę wspominał!

mgr_filmweb

Nom ale skala od 1 do 10 nie jest po to żeby dawać albo 1 albo 10. Pozdro :)

ocenił(a) serial na 5
mgr_filmweb

Mam wrażenie, że oglądaliśmy inny serial. Z ekranu wieje po prostu nudą. Akcja rozwija się w dziwny sposób, plan głównego bohatera idiotyczny. Gra aktorska przeciętna. Zdjęcia, muzyka co najwyżej średnie. Najsłabszy serial produkcji hiszpańskiej jaki oglądałem. A kilka mam na koncie. Dla mnie 5 to naciągana ocena.

mgr_filmweb

Jeden z lepszych seriali? Oj, chyba mało produkcji się oglądało. Serial porwana to typowa latynoska telenowela z gangsterką w tle. A do tego masa absurdalnych scen, choćby ucieczka z więzienia, WTF?? Koniec totalnie bez szału. Można obejrzeć dla zabicia nudy, to wszystko.

mgr_filmweb

Wciągnął na początku i bardziej żonę niż mnie więc towarzyszyłem jej. To faktycznie wygląda jak telenowela z sensacyjnym głównym wątkiem. Ładna Soledad i niczego sobie Angelita nie ratują serialu.
Oczu nie dało się oderwać od ekranu, to prawda - trzeba czytać napisy bo bez tego już nic nie zrozumiesz :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones