PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100318}
7,2 11 115
ocen
7,2 10 1 11115
Porwanie Baltazara Gąbki
powrót do forum serialu Porwanie Baltazara Gąbki

"Caramba" był dla mnie naprawdę straszny (Don Pedro) - bardzo się go bałem, dziwiłem, że dobrzy bohaterowie nie widzą jego podstępów. Na najwyższym poziomie były głosy postaci - tubalny Smoka, śmieszny Kucharza, potworny, jak samego szatana głos Don Pedro. Ta postać Don Pedro i jego głos, to co mówił, to była jedna z najgroźniejszych, najstraszniejszych rzeczy w świecie kultury z mojego dzieciństwa, ale zaznaczam - to nie było niszczące. Oto sztuka - straszyć dzieci, ale umiejętnie, pozostawiając je lepszymi i mocniejszymi.

Wydmin

Tak to tylko p. Wiesiu Michnikowski potrafi...

ocenił(a) serial na 9
Gisbourne_filmaniak

To on był właścielem tego głosu?

Wydmin

Onże... ;-) Można porównać z głosem "głowy rodziny" z filmu (serialu) "Proszę słonia" tam łatwiej wyczaić, że to głos Michnikowskiego a i Don Pedro tam czasem pobrzmiewa... ;-) Pzdr.

Wydmin

A ja uwielbiałam Carambę. Już od małego miałam ciąg do czarnych charakterów xD <3

ocenił(a) serial na 9
slashadow95

Właśnie Don Pedro, "Caramba", miał na głowie coś, co jako dziecko, zgodnie z sugestią tytułu serii, interpretowałem jako... gąbkę. Taka czarna gąbka na głowie!

ocenił(a) serial na 10
slashadow95

Caramba wymiatał:)

slashadow95

Witaj w klubie, slashadow95 ;)

ocenił(a) serial na 10
Wydmin

Nic dodać, nic ująć

Wydmin

Co tam niby było kształcącego lub edukującego jakkolwiek?

Increibla

Dosłownie nic, ale to jedyna bajka bielskiego studia filmów rysunkowych jaką da się oglądać dłużej niż przez minutę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones