PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738226}

Posłaniec gniewu

The Bastard Executioner
5,5 1 035
ocen
5,5 10 1 1035
Posłaniec gniewu
powrót do forum serialu Posłaniec gniewu

Klęska urodzaju

ocenił(a) serial na 3

Już w pierwszym odcinku dostajemy rzeź na polu bitwy, smoka, pokrwawione narzędzia tortur, kopulację, miłosne wyznania względem owcy, sranie barona, podcieranie jego tyłka przez służącego, zdzieranie skóry, chrzanienie znachorkowiedźmy i spojrzenie homopedofila. Później pojawiają się sceny akcji przeplatane fatalnymi dialogami, jak z ostatnich sezonów Sons of Anarchy. Bredni fabularnych nie chcę już komentować.
Na plus z kolei można zaliczyć samą tematykę, piękną piosenkę czołówki, muzykę, lokacje, wątek chrześcijański i ściemnianie ostatniego kadru scen.
Ogólnie serial odpowiada wyobrażeniom głupiego nastolatka o średniowieczu. Nie wiem, czy warto się męczyć, ale w końcu to serial o kacie. Idiotyczny!

ocenił(a) serial na 2
Izukar

Nie warto się męczyć :) zresztą już go anulowali xD

ocenił(a) serial na 3
Rejka

Podjęto rozsądną decyzję :)

Izukar

Nie widziałem w pierwszym odcinku żadnego homopedofila, kiedy to było?
Poza tym ja bym raczej zwrócił uwagę na zoofila, zakochanego w owcy pasterza.

ocenił(a) serial na 3
doliwaq

Jeden z gości, nie pamiętam już który, lustruje wymownie grupę chłopców na zamku w pierwszym odcinku. Moim zdaniem intencja był czytelna. O zoofilu wspomniałem, nie da się go niestety przeoczyć. Głupie to jak cały serial.

Izukar

A tak, racja, uszło to mojej uwadze. Widziałeś serial do końca czy zniechęcony pierwszymi odcinkami odpuściłeś?

ocenił(a) serial na 3
doliwaq

Obejrzałem, sam nie wiem dlaczego. Może to masochizm albo chciałem posłuchać 10 razy Sheerana, do którego nastrojowej piosenki dobrano pokrwawione obrazki czołówki, a może wierzyłem w poprawę. W końcu Sutter stworzył SOA i pracował przy The Shield. W każdym razie to było bez sensu. Dalej nie jest wcale lepiej. Może mniej bredni, ale jako całość, głupawe okrutnie. Nawet można się pośmiać.

Izukar

Dobrze wiedzieć, i ja liczyłem, że może potem zmieni się coś na lepsze. Powiedz jeszcze tylko - jak "walijski" jest ten serial? Jest to taka walijska wersja Braveheart jeśli chodzi o skupianie się na uwielbieniu Walijczyków?

ocenił(a) serial na 3
doliwaq

Tego jakoś nie zauważyłem. Tą kwestię podano chyba jakoś z umiarem albo bzdury kompletnie to przesłoniły. Mi trudno już było przełknąć niefrasobliwego kata, a bredząca czarownica i krzyżowiec i jego "gorąca" walka spowodowały, że zastanawiałem się tylko, czy prawdą jest to, co widzę na ekranie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones