PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738226}

Posłaniec gniewu

The Bastard Executioner
5,5 1 035
ocen
5,5 10 1 1035
Posłaniec gniewu
powrót do forum serialu Posłaniec gniewu

cycki krew seks jak w spartakusie, zobaczymy moze fajny bedzie poza tym...

figratt

lubię cycki

figratt

Cycki będą, jak ktoś sobie popsuje skopie kontrast w monitorze i uzna za nie pośladki

figratt

ot jak niewiele trzeba człowiekowi do szczęścia :D

ocenił(a) serial na 7
figratt

W sumie zupełnie nie jak Spartacus. Tu nie było cycków przecież? Ale walka na miecze spoko, zawsze może być więcej krwi, aczkolwiek podobały mi się te noże od tyłu wbijane. W każdym razie pilot Spartacusa też był przeciętny i dopiero po kilku odcinkach serial się właściwie rozkręcił. Także liczę, że tu będzie podobnie.

figratt

Jedna grzeczna scena seksu trwająca jakieś 7 sekund. Cycków brak. Krew może i jest, ale poziom brutalności przypomina co najwyżej pierwszy sezon Spartacusa. Tak więc jak dla mnie porównanie nietrafione.

ocenił(a) serial na 9
figratt

Poziom brutalności mega. Ani SPartacus ani GOT się nie umywa. W którym serialu widzieliście obdzieranie ze skóry? NIgdy takich rzeczy nie pokazywali a tu jest taka scena. Podobnie jak z ukochaną głównego bohatera, której wyrwano dziecko z brzucha i położono na wyrwanych flakach. Masakra. Średniowiecze pełną gębą, mega realizm, zawsze szukałem takiego serialu. Nie wiem dlaczego tak niska ocena. Może za mało osób na razie obejrzało.

rafalniemiec712

W GoT było obdzieranie ze skóry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones