PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98114}

Posterunek przy Hill Street

Hill Street Blues
6,5 294
oceny
6,5 10 1 294
Posterunek przy Hill Street
powrót do forum serialu Posterunek przy Hill Street

w telewizji(chyba Polsat) i oglądało się go całkiem fajnie.Zwłaszcza jeśli ktoś jest fanem filmów i seriali o stróżach prawa walczących ze złem:)Ciekawi również fakt, iż podczas tych wszystkich lat, kiedy był kręcony zagrało w nim sporo późniejszych gwiazd(m.in Danny Glover czy Michael Biehn)...

ocenił(a) serial na 9
vanDee

To nie był Polsat tylko Polonia1.Ten serial tez mi sie podobał

ocenił(a) serial na 9
vanDee

To nie Polsat tylko Polonia1.Ten serial tez mi sie podobał,ogladałem go z ochotą

ocenił(a) serial na 10
giovanni50

Tak się składa, że serial leciał kiedyś na obu stacjach. ;-)

vanDee

...a ja od siebie dodam, że "Posterunek przy Hill Street" TVP emitowała w czwartkowe wieczory już w 1990 roku. Choć nie mam pewności, czy i w latach 80-tych nie było jakiś emisji w TVP w ramach "czwartkowych wieczorów kryminalnych". Jeśli chodzi o sam serial, to jakoś nigdy nie przypadł mi on do gustu... Ale to tylko moje zdanie :)

ocenił(a) serial na 9
oseltamivirum

To nie ten serial był na TVP1 tylko Zawód Policjant (True Blue)

giovanni50

"Zawód Policjant" (oryg. "True Blue") leciał dopiero w 1993 roku w TVP-1. Zresztą można to sprawdzić w starych programach TV dostępnych w sieci. Natomiast nieco wcześniej, w 1990 roku był emitowany "Posterunek przy...", co również można zweryfikować w cyfrowym archiwum prasowym :)

Serdecznie pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
oseltamivirum

True Blue było gdzies w 1990 pamiętam świetnie

giovanni50

Tu niestety Szanowny Kolega nie ma racji. Żeby być dokładnym, to pierwszy odcinek "True Blue" wyemitowano w czwartek - 2 lipca 1992 roku, o godzinie 20:10. Polecam ten link :

http://bibliotekacyfrowa.eu/dlibra/publication?id=5706&tab=3

ocenił(a) serial na 9
oseltamivirum

Nie mogę otworzyc

ocenił(a) serial na 9
oseltamivirum

Masz racje 1993 rok
Kurcze szkoda że KRRIT dała koncesje Polsatowi-Solorz uprawiał lizodupstwo :)

giovanni50

Pewne jest, że premiera serialu „True Blue” w polskiej telewizji miała miejsce w lipcu 1992 roku, choć niektórzy „znawcy” na You Tube twierdzą, że ów serial był wyświetlany w TVP już w latach 80-tych. Nie chce mi się teraz szukać po archiwach, ale wydaje mi się że również w 1993 roku wyświetlano w czwartkowe wieczory „True Blue” ale musiał bym to zweryfikować.

ocenił(a) serial na 9
oseltamivirum

Ostatnio przeglądałem Bibliotekę Cyfrową
1993 rok i było True Blue
Tak samo jak z filmem Wiem że na Imie mi Steven był pokazywany na jesieni 93 a nie na wiosnę 93

oseltamivirum

Tak ten serial był wyswietlany w latch 80-tych w TVP , poleciał może jeden sezon , nie jestem pewien miałem wtedy okolo 10 lat:)

chansik

Konkretnie jesienią '84. Potwierdza to „Wikia o Starej Telewizji”.
Dziękuję za komentarz i serdecznie pozdrawiam :)

oseltamivirum

No właśnie. Byłem pewien, że to musiało "iść" w TVP jeszcze za komuny, krótko po stanie wojennym.

Jeden jedyny raz to widziałem, zaczynało się chyba od strzelaniny, w której oberwali policjanci, wykaraskali się (już nie pamiętam ilu) i potem były między nimi jakieś kwasy, nie mogli się dogadać.
Szmat czasu minął, to już się nie pamięta zbyt dobrze.

vanDee

eh.. :) tez ogladalam i wyczekiwalam :) .. a teraz wszystko dzieci maja podane na tacy..

ocenił(a) serial na 8
joala1978

Ani jedna ani druga to bodaj telewizja Wisła pokazywała(obecnie TVN).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones