Poszukiwacze prawdy
powrót do forum 1 sezonu

Powoli się rozkręca, ale fajnie splata wątki. Na Halloween jak znalazł. Ponieważ odcinki są krótkie, połknąłem go w niedzielne popołudnie. W sumie czekam na drugi sezon. A się nie spodziewałem:-)

ocenił(a) serial na 7
sorbiq

Ja jestem miło zaskoczony, bo myślałem, że to będzie taka głupia komedyjka w której w każdym odcinku bohaterowie odwiedzają inną nawiedzoną posiadłość (co po kilku odcinkach stałoby się nudne), a okazało się, że ten serial ma trochę więcej do zaoferowania, bo jest kilka tajemnic, które powoli się rozwiązują, bohaterowie są ciekawi, a odcinki kończą się fajnymi cliffhangerami przez co od razu chcemy odpalić kolejny. Skojarzył mi się ten serial trochę z filmem Housebound. No i czuć, że amazon chciał mieć swoje stranger things, ale raczej takiego sukcesu ten serial nie osiągnie.

ocenił(a) serial na 6
sorbiq

Niestety nie doczekasz się drugiego sezonu, bo Amazon go skasował :( A dużo słabszym serialom dawał drugi sezon. Szkoda, bo widziałem w nim potencjał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones