PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710809}

Pot i łzy

Flesh and Bone
7,5 5 060
ocen
7,5 10 1 5060
Pot i łzy
powrót do forum serialu Pot i łzy

jw. Dla mnie to postać niejednoznaczna - z jednej strony wrażliwa (sytuacja z tymi dziewczynkami na jachcie) z drugiej - faktycznie "zaplanowała" morderstwo brata przez Romeo (najpierw określa go rycerzem, który zabije potwora, później wykrzykuje, że brat jest potworem - robi to pod wpływem emocji wiedząc, że brat chce rozpocząć życie bez niej).

i drugie pytanie - czy wszystkie dziewczyny są naprawdę balerinami?

ocenił(a) serial na 10
dadada

Chyba rzeczywiście tak to miało wyjść z tym Romeo i bratem. Od początku ostatniego odcinka wiedziałam co się stanie... Z drugiej strony to był baaardzo chory układ. Przynajmniej się skończył.

dadada

Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że z główną bohaterką coś jest nie tak. Chce czuć się "żywa", śpi pod książkami i ta relacja z bratem. Właściwie nie zmienia też w ogóle wyrazu twarzy. Tak pachniało mi to trochę syndromem aspergera, ale równie dobrze postać może mieć niezłe zaburzenia osobowości (bo zaburzenia emocjonalne to widać jak na dłoni).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones