PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696155}

Power

7,8 3 284
oceny
7,8 10 1 3284
Power
powrót do forum serialu Power

Angela

ocenił(a) serial na 8

Postać do odstrzału. Dawno nie widziałem bardziej irytującej laski. Za każdym razem gdy widzę ją na ekranie, szaleję ze złości.

ocenił(a) serial na 8
BVJVS

Stary, zgadzam się w 100%. Liczę, że Tommy, albo ktoś inny ją wkrótce odstrzeli. Panna jest typem wiecznej męczennicy - ciągle skrzywiona, albo smutna, do tego fałszywa i wredna. Jak mogła oskarżyć niewinnego agenta o molestowanie?

slawmm

Jak się sprawy mają? Doszedłem do S02E02 i mam dość tych bab. Nie dość, że irytujące, to głupie w swoim postępowaniu. Angela manipuluje ludźmi jak marionetkami, tylko dla swoich korzyści, a potem oczekuje, że jeszcze będą jej pomagać. Holly to w ogóle jakiś totalny beton - przynajmniej wyglądem nadrabia... Ciężko się to ogląda. Początek był fajny, parę pierwszych odcinków obejrzałem w dwa dni. Potem.. już tylko w dół.

ocenił(a) serial na 8
Kaineko

They'll come round. One way or another ;-)

Kaineko

holly bdb zagrana amerykańska barmanka wychowywana w patlogicznych warunkach, dziewczyna mordercy, niezrównoważona

Kaineko

z każdym sezonem wydaje mi się, że poziom rośnie s01 był najbardziej nudny, warto dac temu szansę, na tle tych seriali co obecnie powstają, to jest perełka

slawmm

na początku serialu to idealistka, z każdym sezonem widzimy jej przemianę, w 5 sezonie jest już blisko poziomu gangsterskiego, więc to molestowanie to był pikuś, katycznie może to naciągane mocno, ale sama aktorka imo nie psuje serialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones