PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696155}

Power

7,8 3 282
oceny
7,8 10 1 3282
Power
powrót do forum serialu Power

Już dawno nie oglądało mi się nic tak przyjemnie. Trzymam kciuki i ogl kolejne odcinki :)

Bradley90

Jest bardzo dobry, a tak mało popularny. Ile obejrzałeś?

ocenił(a) serial na 6
karola_korys

5 odcinków dopiero ale szybko chce nadrobić. A ty ?

Bradley90

Ja na bieżąco oglądam, czyli przed chwilą obejrzałam przedostatni odcinek 2 sezonu :) Akcja fajnie się rozwija i jest jednostajna w każdym odcinku, a wątki są rozwiązywane na bieżąco, no i co najważniejsze jest nieprzewidywalny. Dla mnie jeszcze dużym plusem jest muzyka, dużo fajnych wykonawców odkryłam, nie koniecznie hip hopowych. I proponuję nie zaglądać do tematu o 2 sezonie, bo są moje spoilery :)

ocenił(a) serial na 6
karola_korys

Racja muzyka jest świetna. Szczerze Przyznaje że nie wiedziałbym że taki serial istnieje gdyby nie 50 Cent. Mój ulubiony artysta amerykańskiego gangsta rapu. Tak tylko przypadkowo zerknąłem i mnie wkręcił na maksa.

Bradley90

to jak go lubisz, to 2 sezon mocno przypadnie Ci do gustu, a jego postać to prawdziwy czarnuch bez skrupułów...

ocenił(a) serial na 6
karola_korys

No własnie nie mogę się doczekać jak wyjdzie z paki. "50" jest moim Guru.

Bradley90

daj znać, jak już obejrzysz.

ocenił(a) serial na 6
karola_korys

Już niebawem.

ocenił(a) serial na 10
Bradley90

Również jestem po 9 odcinku 2 sezonu. Nie będę nic pisać by nie było spoilerów, ale to co się dzieje - nie spodziewałem się tego. I żałuję, że został tylko ostatni odcinek, a potem czekanie na 3 sezon.

mich4ls

Ja też się nie spodziewałam, kto by powiedział, że tak banalny temat może mieć taki potencjał :) Jeden z lepiej zrealizowanych seriali, jaki widziałam.

ocenił(a) serial na 8
karola_korys

Właśnie skończyłam 9 odc i nadal nie mogę zebrać szczeny z podłogi:) Kanan..nie cierpie tego Czarnucha:p 50 Cent jest rewelacyjny w tej roli.

klaudia2251

Grubo no nie? ja już się doczekać nie mogę na finał, strzelam, że jamie i Tasha się zejdą, a dalej to nie jestem w stanie wymyślić co będzie.

ocenił(a) serial na 8
karola_korys

Gdzieś czytałam, że Tasha postrzeli Angele ale nie wiem czy to był prawdziwy spoiler czy pragnienie fanów serialu:p Strasznie dziwi mnie to, ze tak mało ludzi ogląda ten serial bo jest na prawde bardzo dobry, świetna muzyka, aktorzy grają na wysokim poziomie no i fabuła jest ciekawa.

klaudia2251

dla mnie najważniejsze jest to, że niby temat oklepany, a można było go tak ciekawie wykorzystać i akcja jest jednostajna od początku, nie zwalnia tępa w ogóle, w każdym odcinku jest taka sama doza napięcia. Muzyka jest zarąbista, dzięki serialowi pokochałam pannę Banks, czy Sohn :D

ocenił(a) serial na 6
karola_korys

Obejrzałem jak do tond wszystkie odcinki i jestem w szkoku!

Bradley90

Cały? Oba sezony?

ocenił(a) serial na 6
karola_korys

Tak jestem na bieżąco, jutro wychodzi ostatni odcinek 2 sezonu.

Bradley90

A ja sram :)

ocenił(a) serial na 8
Bradley90

również niedawno wziąłem serial pod lupę i uważam po seansie z 1 sezonem za niezwykle udany . takie troche połączenie The Wire i Sopranos kultowych ; ) jeszcze ciekawy wątek z 50 centem który straszy cały sezon zza krat i pod koniec wyłazi : ) ciekaw jestem mega co z tego wyniknie , wracam do oglądania xD S02E01 leci !

ocenił(a) serial na 6
mordarg

Też zacząłem 2 Sezon i zapowiada się świetnie. W końcu jest więcej "50" niż w 1 sezonie.

Bradley90

noi koniec, ale sie zdziwilem ze wszyscy zyja ;)

victor44

A czy Ty nie wiesz, że się nie spoileruje, a jak ma się zamiar, to się pisze na początku posta???

ocenił(a) serial na 6
victor44

co prawda to prawda.

ocenił(a) serial na 9
Bradley90

finalowy odcinek 2 sezonu za nami , ogolnie 2 sezon moim zdaniem na wyzszym poziomie anizeli 1. Jakie sa wasze odczucia?

Mts_maj

Przejrzałam bez napisów, ale ogólnie to powiem tylko, że niezły burdel wyszedł, biorąc pod uwagę, że ma być 3 sezon, to musiało się tak skończyć... Ale Pan Dowódca... no no no, na to bym nie wpadła i Holly się nie spodziewałam :) tym bardziej nie będę mogła się doczekać na 3 sezon. Czekałam na kilka premier tego sezonu, np True Detective, czy Hannibala, cholernie mocno się rozczarowałam, wyszło na to, że tylko Power podołało mojemu zainteresowaniu.

ocenił(a) serial na 3
Mts_maj

Ten serial to jedna wielka padaka o: nie ma nic wspólnego z półświatkiem i gangsterami, tylko jest pieprzoną nowelą dla niewymagających. Ghost - padaka aktorska, Tommy jeszcze trzymał poziom.. do czasu. Wielcy gangsterzy, którzy zarobili gruby szmal przez lata, a jak pokazane są te perypetie w serialu to dostaliby kulkę w przeciągu tygodnia, albo skończyliby w więzieniu. D: Jedna wielka kupa gówna. Kto będzie chciał podyskutować nad tym jak mocno jest ten serial zebany to zapraszam. Podam mnóstwo argumentów. Teraz mi się nie chce wywodzić. pozdrawiam.

naprawdepowiadam

a skąd Ty człowieku wiesz jak to jest w półświatku amerykańskim?

ocenił(a) serial na 6
victor44

Na końcu wypowiedzi victor44 jest ;) więc nie ma się co emocjonować. Ja też już po finale, świetny.

ocenił(a) serial na 8
Bradley90

No i juz aktualnie mamy 5ty sezon

i {SPOILER @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@Kanan którego tak wtedy byłem ciekaw i tak się go wtedy bałem w końńcu padł trupem. Postać 50 Centa była bardzo ciekawa i namieszała wiele na przestrzeni kilku sezonów. Daamn skurvvysyn zabił własnego syna. lecz po koniec kiedy został "pokonany" przez nasz główny duet facet snuł się juz troszkę bez celu po tym serialu - musiał w końcu paść.... {/SpOIER] @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

ocenił(a) serial na 8
Bradley90

I jest dobry ale nawet po tylu latach nie dotarł do szerszej publiki - przynajmniej w Polsce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones