PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696155}

Power

7,8 3 284
oceny
7,8 10 1 3284
Power
powrót do forum serialu Power

final 4 sezonu

użytkownik usunięty

Nie znosze dzieciakow gosta, mega dretwe aktorzynki, a sam tarik niemozebnie wku*wiajacy.
Dobrze ze Dre w koncu przejrzany. Fajnie, ze serial ma rozlozona fabule, a nie procedural

Ciekawe kiedy będzie 5 sezon:-)

ocenił(a) serial na 8
re-ligio

modle sie zeby 5 sezon w ogole powstal. dla mnie rewelacja. a K,Ghost, Tommy na koncu.. kur..a mistrzostwo. czekam na cd. !

ocenił(a) serial na 8
mskol

Być może byłem zmęczony, kiedy oglądałem dwa ostatnie odcinki 4-go sezonu i mi to umknęło. Dlaczego ten skorumpowany policjant, który wcześniej współpracował z Kananem i Jukebox (Ray Ray) postanowił zabić syna Ghosta? A może nie chciał go zabić, a jedynie porwać dla okupu?

Od momentu jak Ghost odbił syna, myślałem, że dzieciak zmądrzał i coś do niego dotarło (scena, kiedy przytula się do Tommy'ego mogła o tym świadczyć). Później jednak widzimy, że nadal bawi się w gangstera z jakimiś oprychami. Nagle pojawia się Ray Ray i szuka go. A może przeoczyłem scenę, w której Tariq gwizdnął jemu jakąś grubszą kasę z włamania?

Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

ocenił(a) serial na 8
slawmm

Oglądałem to pół roku temu, więc mogę nie pamiętać, ale chyba sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Chciał się go pozbyć, bo przez niego nie wyszedł im napad na babkę- scena podczas której chcieli ją zgwałcić, a on przyszedł do pokoju i kazał im przestać. Po prostu za dużo widział.

ocenił(a) serial na 8
michael__89

To racja. Ale skąd znał się z Dre? Pamiętam scenę, kiedy rozmawiali (nie było słychać o czym, ale Tommy ich widzial). Raczej Kanan ich ze sobą nie zapoznał, skoro gardził Dre i chciał go tylko wykorzystywać.

slawmm

wszyscy byli z tej samej biednej dzielnicy, ray ray likwidowałl wszystkich do których zaprowadzioby śledztwo w sprawie morderstwa, gdzie ktoś by wyśpiewał jego imię, zaczęliby go sprawdzac i pozamiatane

ocenił(a) serial na 9
mskol

już jest pierwszy odcinek 5 sezonu Power,dziś się pojawił,na razie brak napisów

ocenił(a) serial na 9
re-ligio

pisałem o 5 sezonie w osobnym temacie, 5 sezon prawdopodobnie w czerwcu lub lipcu 2018 http://www.denofgeek.com/us/tv /power/270061/power-season-5-r elease-date-story-and-more http://www.ibtimes.com/power-s eason-5-spoilers-sneak-peek-te ases-ghost-kanans-concern-tomm y-2638706

andyd2

Dobra wiadomość:-)

ocenił(a) serial na 9
re-ligio

wg ostatnich informacji sezon 5 będzie w czerwcu 2018, a jest zamówiony również sezon 6

andyd2

szybko raczej tego nie skończą, bardzo wysokie oceny od widzów, chociaż serial startował ze słabego pułapu jako badziewie, w którym gra 50 cent, ale obronił się kolejnymi sezonami i teraz zbiera znakomite recenzje, nie zdziwię się jak będzie z 10 sezonów

ocenił(a) serial na 9
re-ligio

Power sezon 5 od 1.07 2018

andyd2

To już niedługo:-)

re-ligio

Zwiastun piątego sezonu...
https://www.youtube.com/watch?v=iXvX-fH9aB0
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) serial na 10

Ale Ty jesteś durny

użytkownik usunięty
Rocky_Balboa_4_1

To twoje imie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones