PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696155}

Power

7,8 3 283
oceny
7,8 10 1 3283
Power
powrót do forum serialu Power

Na tle tego badziewia co obecnie wychodzi, gdzie 90% serialów ledwo dociągam do 2 odcinka jest to niewątpliwie perełka, 1 sezon średni, za dużo romansowania ale z każdym sezonem jest lepiej. Fabuła bajeczka naciągana tak jak i na przykład Breaking Bad ale niczego więcej się nie można spodziewać po tego typu serialu. Najważniejszą funkcję spełnia, czyli bardzo wciąga, za sprawą zwrotów akcji i gry aktorskiej. Montaż, muzyka imo także na świetnym poziomie.

besty

Zgadzam się:D Najbardziej mnie cieszy, że to nie jest procedural, tylko wszystko ma dalsze konsekwencje;)

gondolsjo

Ciekawe tylko, czemu jest tak mała siła przebicia tego serialu? Być może za dużo scen erotycznych? Mi to nie przeszkadza, ale domyślam się, że w polskiej TV na przykład mogło by to nie przejść, jeżeli mówimy o sensownym czasie antenowym. Ostatnie bodajże 2 sezony to chyba stopniowe zmniejszanie tych scen, może twórcy starają się wymyślić co idzie nie tak. bo jednak bardzo mocno zawęzili sobie grono odbiorców.

besty

Fakt, w Polsce nie wiadomo jak by było, ale w Ameryce oglądalność i tak ciągle jest świetna, już dawno potwierdzono 6 sezon, ilość fanów w mediach się nie kurczy, a scen erotycznych rzeczywiscie zauważalnie ubyło, bo weszła fajna akcja;)

ocenił(a) serial na 10
gondolsjo

Świetnie że już potwierdzony 6 sezon , bo ostatni odcinek 5 zapowiada ciekawą kontynuację.
Pozdrawiam

5karb3k

Zgadza się, tylko trochę martwi ze 50 cent odszedł, oby nie wpłynęło to na przedwczesne zakończenie serialu, ale baza fanów w social media patrzę, że jest duża więc moze byc OK.

5karb3k

Z tego co na FB wyczytałem s07 będzie ostatnim, w sumie 5 imo była gorsza od 1-4, może ekipa jest już zmęczona serialem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones