PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339311}

Powiedz, że mnie kochasz

Tell Me You Love Me
7,2 1 178
ocen
7,2 10 1 1178
Powiedz, że mnie kochasz
powrót do forum serialu Powiedz, że mnie kochasz

Świetny...

ocenił(a) serial na 9

Serial jest niesamowicie.... prawdziwy. Przedstawia historie życiowe kilku par w różnym wieku. Świetnie się go ogląda, niewymuszony, o normalnych problemach, z jakimi ludzie spotykają się na codzień. Rzeczywiście sceny erotyczne częste i dość odważne, ale z drugiej strony na tle tego jak ten serial jest skonstruowany - wydają się normalne, nie rażą i nie przeszkadzają. Generalnie sporo widzów, może w jakiejś postaci "odnaleźć siebie"...

Szkoda że nie ma drugiego sezonu... :-(

ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 7
prisonbreak1

Zgadzam się w stu procentach. Serial godny polecenia (osobom dorosłym).

prisonbreak1

To jest jego zaleta, że się kończy po 10 odcinkach wg mnie. Temat wyczerpany w taki sposób, że dalsze ciągnięcie byłoby Modą na sukces. Nie wytrzymałbym więcej. Serial ogólnie ciekawy jak nie ma co oglądać ;) Lubiłem go oglądać dla świetnie pokazanych problemów jakie są w stanie wymyślić kobiety oraz logiki wyssanej z palca jaką się kierują. Prawdziwe do bólu.

Lechu1777

2 sezony byłyby idealne. Dałoby się dodać parę wątków na drugi sezon, żeby to nie wyglądało na naciąganie :)

prisonbreak1

taak, świetny serial. przydałoby się, żeby obejrzały go wszystkie dziewczyny/kobiety, które naczytały się zmierzchu czy jakichś greyów i mają w głowach śmieszny, nierealny obraz cukierkowej miłości. ten serial by ich ustawił - bardzo realistyczny, jak tu ktoś już napisał, ocierający się wręcz o naturalizm. mówi się, że życie to nie film, ale akurat ten jest o życiu. i jest naprawdę niezły.

ocenił(a) serial na 7
prisonbreak1

Szkoda, że nie ma więcej wątków... To zdecydowany minus według mnie.

ocenił(a) serial na 8
prisonbreak1

Tak się rodzą kultowe seriale. Jeden sezon - brak szerokiej widowni, ale masa ludzi odnajduje siebie w przedstawionych treściach. Dopiero teraz dotarłem do tego serialu (10 lat), ale tematyka jest stale aktualna. Kto raz był w związku, ten zrozumie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones