PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717309}
7,1 4 194
oceny
7,1 10 1 4194
Powiedz TAK
powrót do forum serialu Powiedz TAK!

Jak to było? Michał zdradzał Basię? Czy Michał zdradzał z Basią swoją dziewczynę? Chcieli razem zamieszkać więc rozumiem, że jakiś czas ze sobą byli więc skąd nagle dziecko z byłą?

DarkAngel1989

też mnie to ciekawi... było mówione że zerwał z Olga no okej ale to wtedy musiałby być z Basią tylko kilka tygodni więc nie wydaje mi się żeby po tak krótkim czasie chcieli razem mieszkać.... niech ktoś to wyjaśni, proszę :D

DarkAngel1989

też mnie to ciekawi... było mówione że zerwał z Olga no okej ale to wtedy musiałby być z Basią tylko kilka tygodni więc nie wydaje mi się żeby po tak krótkim czasie chcieli razem mieszkać.... niech ktoś to wyjaśni, proszę :D

ocenił(a) serial na 5
DarkAngel1989

Michał był związku z Olgą nie wiadomo ile to trwało zerwał z nią i był z Basią ale też nie było powiedziane ile ze sobą byli jak dobrze pamiętam. Ich dziecko ma 3 lata więc ona zaszła w ciążę jak się zaczął spotykać z Basią albo zaraz po tym jak on zostawił Olgę (obstawiam tą hipotezę ) :D Następnie zerwał z Basią bo dowiedział się że Olga zaszła w ciążę i nie chciał rozbijać rodziny swojemu synowi i tak jakby na siłę wrócił do Olgi. Chociaż on nadal kocha Basię. Ile Basia i Michał byli ze sobą trudno powiedzieć chyba sami scenarzyści tego nie wiedzą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones