PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717309}
7,1 4 193
oceny
7,1 10 1 4193
Powiedz TAK
powrót do forum serialu Powiedz TAK!

ten film lepszy niż Druga szansa z Kożuchowską

ocenił(a) serial na 7
bigdady33

Jak na pierwszy odcinek to bardzo wciągający :) super :)

ocenił(a) serial na 1
bigdady33

Czyli kolejny Polszmatowski gniot

ocenił(a) serial na 8
GTA1

Gościu chyba Cię pogięło właśnie dużo lepszy niż Druga szansa, a zresztą jest taki przycisk na pilocie i można przełączyć kanał a nie wyzywać

ocenił(a) serial na 7
bigdady33

Porównując same pierwsze odcinki to dokładnie jest tak jak piszesz. Zobaczymy co będzie dalej :)

bigdady33

Oglądalność pierwszego odcinka jest słaba, a wyniosła zaledwie 1,3 mln. Za to "Druga szansa" ma duże szanse na drugi sezon.

ocenił(a) serial na 8
no_bo_co

Druga szansa chyba ostatnia szansa a oglądalnośc słaba bo jest głupi agent gwiazdy na tvn

ocenił(a) serial na 1
no_bo_co

Dlaczego ja i Trudne sprawy maja taka sama ogladalnosc wiec poziom ten sam

ocenił(a) serial na 7
no_bo_co

Co do tej oglądalności to nieprawda. Tak przynajmniej komentują to Admini fp Powiedz tak :)

Sitka89

Może być tak, że jest nieco wyższa, czyli 1,4 albo 1,5, ale nie zmienia to faktu, to oglądalność i tak była słaba.

no_bo_co

Druga szansa jest według mnie o wiele ciekawsza i lepiej nakręcona. Powiedz tak to jak podróba amerykańskiego romasidła ;/

bigdady33

Niestety średnio wyszedł ten pierwszy odcinek, strasznie słabe dialogi, infantylność i wtórność. Zapowiada się kolejna kiepska produkcja z Cezarym Pazurą. No i ten Paweł Domagała, ostatnio pełno go wszędzie.
A pro-po Druga szansa po 3 odcinkach też strasznie nudna i średnia. Nie wiem czy dam drugą (trzecią) szansę.

ocenił(a) serial na 8
patryks83

Paweł domagała jest świetny i serial też a jak się nie podoba zawsze możesz wyłączyć. Dla mnie serial fajny

ocenił(a) serial na 5
bigdady33

Niestety drugi odcinek nie trzyma poziomu pierwszego. Baśka wygląda na jakąś sfrustrowaną ordynarną pijaczynę napaloną na facetów Zresztą podobnie jak ciotka i Justyna. Przydługi monolog o miłość... Pazura na siłę grający złego kolesia do tego jego dziwna żona ( patrząc na tą aktorkę zastanawiam kiedy jej te usta eksplodują ) W zasadzie to rozśmieszyła mnie jedynie sytuacja z zarzyganą dziewczynką od kwiatów/

marekwyszosiat

yyy gdzie Basia jest niby napalona na facetów?

ocenił(a) serial na 5
dymas23

yyyy w całym drugim odcinku w klubie głupawa scena w kwiaciarni....

marekwyszosiat

w kwiaciarni to raczej mi się wydaje, że przedstawione było to, że ona go nadal kocha i on coś tam do niej też nadal ma;
wybacz, ale to właśnie wyglądało (przynajmniej moim zdaniem) na scenę romantyczną a nie erotyczną :)
a w klubie co było? bo może jakąś inną wersję oglądałem xd Więdłocha zbyła tego Janusza a potem poszły słuchać jak Wiktor śpiewa

ocenił(a) serial na 5
dymas23

hmmm więc według ciebie żeby powiedzieć że ona była na niego napalona to oni w tej kwiaciarni się musieli zacząć pier.... ? Spoko ;)

marekwyszosiat

no zależy co przez to słowo uważasz ;)
a poza tym nawet jeśli była na niego, to po co piszesz że na każdego? xd
na niego miała prawo, bo... powód napisałem wyżej :)

ocenił(a) serial na 5
dymas23

Prawo ma zawsze, Napisałem na facetów nie dodałem na każdego ;)

marekwyszosiat

no to na jakich facetów? skoro używasz liczby mnogiej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones