PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717309}
7,1 4 194
oceny
7,1 10 1 4194
Powiedz TAK
powrót do forum serialu Powiedz TAK!

Miałem nadzieję na lekką komediowo-obyczajową produkcję ( na to wskazywały pierwsze odcinki ) Niestety z czasem jest coraz gorzej a ostatni ( 6 odcinek ) to już jakieś wodorosty. Kłopoty finansowe zawały rozterki artystyczne Baśka całuje Wiktora by chwilę potem lizać się z jakimś dopiero co poznanym kolesiem ( a w kolejnym odcinku zacznie się też uganiać za Michałem ) do tego wyzywa swoją siostrę od utrzymanek ( państwo scenarzyści trzeba było pojechać po bandzie i dziwką polecieć ) bo ta chce jej pomóc. Jak chce sobie o dramatach posłuchać to sobie wiadomości włączę. Moim zdaniem człowiek przy tego typu produkcji powinien się odprężać a tutaj co wrażliwszy widz może dostać deprechy... Jednym słowem jeden wielki smęt... Czekam aż ciotka Baśka na raka zachoruje

marekwyszosiat

Nazywa siostrę utrzymanką, a obraziła się na ojca, że ten nie chcę spłacać jej kredytu :) i z wielką łaską daje Mu pieniądze na ratę po pierwszym zleceniu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones