PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717309}
7,1 4 193
oceny
7,1 10 1 4193
Powiedz TAK
powrót do forum serialu Powiedz TAK!

Poza tym, że scenarzyści ciut zagięli czasoprzestrzeń (co pewnie niektórzy będą uważali za wadę i niedopatrzenie w scenariuszu) to odcinek nr 1 bardzo na plus. Swietni aktorzy od Zawadzkiej, przez Domagałę (chociaż ostatnio wyskakuje z każdej produkcji, mógłby przystopować ) i znakomitą Pakulnis.
Ma być lekko, przyjemnie i... oby tak było.

ocenił(a) serial na 8
Sitka89

Konkretnie co masz na myśli mówiąc o zagieciu czasoprzestrzeni? Dla mnie duża wada tego serialu jest fakt że nie jestem w stanie ogarnąć jak to się stało że Michał ma dziecko z inna mimo że był w związku z Basia ( jak wnioskuje z checi wspolnego zamieszkania był to przynajmniej związek dłuższy niż tydzień. Więc czy Basia i Michał mieli romans czy Michał zdradził zdradzal tą z którą ma dziecko?

ocenił(a) serial na 7
DarkAngel1989

znam pare (juz kilkadziesiat lat po slubie na dzien dzisiejszy), ktora pobrala sie po 2 miechach znajomosci... wiec wszystko mozliwe

Sitka89

Widziałam gdzieś wywiad z Domagałą w którym mówił, że aktualnie puszczane jest wszystko co nakręcił w ciągu ostatnich kilku lat, tak się akurat złożyło, dlatego obecny jest wszędzie

ocenił(a) serial na 7
izalek16

Też to gdzieś słyszałam, fakt faktem w roli się sprawdza, to najważniejsze. chociaż aktualnie jest w trzech serialach jednocześnie ;)

Sitka89

Fajnie, że rola w Powiedz tak zaczęła odbiegać od roli "Krzysztofa" bo po pierwszym odcinku myślałam, że znowu będzie grał takiego śmieszka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones