PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536623}

Powodzenia Charlie

Good Luck Charlie
6,6 8 246
ocen
6,6 10 1 8246
Powodzenia Charlie
powrót do forum serialu Powodzenia Charlie

10 razy dziennie?!

użytkownik usunięty

Czy to nie jest przegięcie, żeby emitować w kółko powtórki tego samego serialu? Dziś mogliśmy oglądać aż 10 odcinków! Normalnie, od poniedział-ku do piątku, ten serial leci aż 7 razy dziennie, co też jest przesadą. To samo z ,,Nadzdolnymi", ,,Jessie" czy ,,Austinem i Ally", którzy są emitowani po 5 razy dziennie. I w sumie nie byłoby w tym nic strasznego, gdyby nie to, że takie świetne seriale jak np. ,,Czarodzieje z Waverly Place", ,,Nie ma to jak statek" czy chociażby ,,Hannah Montana" nie są już w ogóle puszczane. To samo z kreskówkami. Gdzie ,,Fineasz i Ferb"?! Gdzie ,,Wodogrzmoty Ma-łe"?! Już nie wspominając o starych bajkach. Błagam DC, zmieńcie ramówkę, bo to co teraz u was leci to żenada. Założę się, że każdy kto regularnie ogląda Disney Channel widział już większość z tych powtórek. I ciągle jesteśmy zasypywani kolejnymi, a widzowie chyba mają tego dość. Przecież jest tyle o wiele lepszych starych seriali. Chociaż po co ja się tak produkuję, skoro i tak DC ma nas w nosie... To prawda co piszą inni, polskie Disney Channel schodzi na psy, niestety...

ocenił(a) serial na 7

ja chętnie obejrzałabym 'Nie ma to jak statek', ' Czarodziei z Waverly Place', ' Wodogrzmoty Małe' i ' Fineasza i Ferba'. 'Fineasza i Ferba' można jeszcze zobaczyć na Disney XD, a na 'Nie ma to jak hotel' muszę czekać do 23 i to na jeden odcinek. Sądzę, że właśnie w wakacje jest okazja to powtarzania starych seriali.

użytkownik usunięty
evilfleur

Dokładnie, uważam tak samo. ,,Nie ma to jak hotel/statek" powinny być emitowane po kilka razy dziennie, to samo jeśli chodzi o seriale takie jak ,,Hannah Montana" czy ,,Czarodzieje z Waverly Place", których niestety nie możemy oglądać już w ogóle. Szczególnie, że są wakacje.

ocenił(a) serial na 7

ja akurat 'Hannah Montany' jakoś specjalnie nie lubię, ale nie przeszkadzałoby mi, gdyby nadal ją emitowali. byle nie np. 'Nadzdolni' 7 razy dziennie.

użytkownik usunięty
evilfleur

Z tym 7 razy dziennie to w ogóle przegięcie. Tym bardziej, że ,,Nadzdolni" to jeden z gorszych seriali DC, więc ja nie rozumiem jaki jest sens puszczania w kółko tych samych powtórek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones