PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536623}

Powodzenia Charlie

Good Luck Charlie
6,6 8 246
ocen
6,6 10 1 8246
Powodzenia Charlie
powrót do forum serialu Powodzenia Charlie

Pomyłka.

użytkownik usunięty

Wiem, że ciągle dodaję nowe tematy zapychając forum, ale gdy to zobaczyłem, musiałem to skomentować. Przedwczoraj, we wtorek, ok. 10:30, gdy skończył się serial ,,Austin i Ally" leciał po nim ,,Blog na cztery łapy", czyli tak jak powinno być. Natomiast przed reklamami, zanim zaczął się ,,Blog..." była zapowiedź: ,,Powodzenia, Charlie! Już za chwilę w Disney Channel". Wieczorem było to samo. Po ,,Powodzenia, Charlie!" ok. 22:50 była zapo-wiedź, że zaraz będzie kolejny odcinek tego serialu, jednak powinna wtedy lecieć ,,Słoneczna Sonny" jak się stało, więc ja nie rozumiem po co ciągle dają te zapowiedzi ,,Powodzenia, Charlie!" skoro ma lecieć coś innego. Pewnie to zwykła pomyłka, ale skoro już zauważyłem to chciałem napisać. Pozdrawiam. :)

ocenił(a) serial na 6

A w trakcie Violetty była zapowiedź "Już za chwilę Taniec rządzi"

użytkownik usunięty
MagdaJulka

Tego nie widziałem, ale spoko, w Disney Channel takie wpadki to codzienność. :)

ocenił(a) serial na 6

Wiem, wiem, zdążyłam to zauważyć jak oglądam Disney

użytkownik usunięty
MagdaJulka

Dokładnie. Pamiętasz może ,,Nowy Odcinki Powrócić Poniedziałek"? xd

ocenił(a) serial na 6

Sama tego nie widziałam, ale w ostatnią sobotę zaczęłam oglądać maraton z "Austin i Ally" i odcinki pomieszali ;)

użytkownik usunięty
MagdaJulka

To też im się często zdarza. :D

ocenił(a) serial na 6

Dla mnie lepszy jest Boomerang, w którym zacinają się reklamy (kiedyś przez pół dnia leciał ten napis Boomerang), słowo ,,reklama,, piszą po angielsku, i wyskakuje jeszcze komunikat rosyjski z 2012 r. Regularnie tak się dzieje. A i jeszcze z pół roku temu kreskówki leciały tam bez polskiego dubbingu (z angielskim oczywiście)

użytkownik usunięty
natka17_1998

Ja akurat Boomerangu nie mam, to nie wiem, ale wczoraj rano przed ,,Blogiem na cztery łapy" można było usłyszeć dwie reklamy jednocześnie: ,,Blog na cztery łapy, już teraz w Disney Channel" i ,,Hannah Montana. Film. Dziś o 11:00". Dosłownie w tym samym momencie było słychać obydwie, mimo że widzieliśmy tylko tą pierwszą. :)

ocenił(a) serial na 6

Trochę wkurzające ; )

użytkownik usunięty
natka17_1998

No dokładnie. ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones