PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10001701}
6,7 9 325
ocen
6,7 10 1 9325
5,3 3
oceny krytyków
Powrót
powrót do forum serialu Powrót

Kolejna produkcja, w której "chodźmy się napić" rozwiązuje wszystkie problemy. I jak Polacy mają nie wpadać w chorobę alkoholową? W odcinku 3 zaraz po stwierdzeniu "alkohol mają w domu" o dzieciach w osiedlowym zoologicznym, pada stwierdzenie "napiłabym się"... Dla mnie to patologia. Kiedy w końcu się obudzimy? Nie twierdzę, że powinniśmy wpaść w odwrotną skrajność, ale czy nie możemy chociaż nie faworyzować alkoholu?

ocenił(a) serial na 3
agasuchy

Dokładnie! Alkohol jako synonim dobrego spędzania czasu, relaxu, pomoc w rozwiązywaniu problemow i hit! podanie lampki wina nastolatce jako wyraz akceptacji w grupie, zrównanie jej z dorosłymi. Bohaterowie z łatwością sięgają po alkohol i co najlepsze nie ma z tego tytułu żadnych konsekwencji. Picie wina codziennie, ale nikt nie ma kaca i nie wpływa to na jego funkcjonowanie. Babka z piekarni nie rozstaje się z małpą, ale rzuca ot tak, z dnia na dzień. Ja wiem, że to komedia, ale serio? Alkohol i sexik - Hue Hue. To już nie ta epoka. Czasy się zmieniają, ale twórcy filmu chyba tego nie dostrzegli...

ametlak

jak to rzuciła z dnia na dzień, oglądaliśmy ten sam serial? nie piła jeden dzień-bo świętowała.
Ciężko jest mieć kaca po lampce czy dwóch wina :D

ocenił(a) serial na 3
werton

No widzisz piją praktycznie w każdej scenie, więc można stracić rachubę która to już lampka. Wydawało mi się, że po cudownej przemianie już nie pokazywano jak wychyla ćwiartkę. W pracy nomen omen.

ocenił(a) serial na 7
ametlak

W kolejnej scenie pije znowu, razem z mężem wiśniówkę;)

werton

Jeżeli ktoś stroni od alkoholu, to uwierz mi, że po dwóch kieliszkach (+ kilka papierosów; mało piję ale nadrabiam fajkami) kac może wystąpić- łagodny oczywiście.

ametlak

A co zamiast alkoholu i seksiku jest modne wśród młodych i wykształconych? Co teraz jest promowane?

ocenił(a) serial na 6
Gats_2

Podobno kryształ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones