Powrót
powrót do forum 1 sezonu

Początek bardzo obiecujący, pomysł świetny w swojej prostocie. Później już tylko gorzej: kulawe dialogi, zero akcji, ludzie chodzą tam i z powrotem.
Czy ktoś miał też wrażenie, że gdyby pozamieniać poszczególne sceny to właściwie niczego by to nie zmieniło? Gra aktorów spoko ale scenariusz do bani…

ocenił(a) serial na 5
cyberbronek

Poszczególne elementy może i są ok. Są śmieszne sceny, Topa gra nieźle. Ale generalnie płycizna. Serial dla nastolatków. I to jeszcze bardzo krzywdzący serial, bo dorośli są tu po prostu niedojrzałymi dzieciakami. 

ocenił(a) serial na 2
cyberbronek

Nudy żona oglądała mi się finału nie chciało oglądać zrezygnowałem:)
Generalnie jak większość polskich netflixowych seriali pukanko i pukanko No dodali powrót z zaświatów:) a wdowę pol wawy przeleciało .

ocenił(a) serial na 9
elendir

Fakt pukania aż za nadto. Ale np. dla mnie nudy nie było wcale. Ogladnolem cały serial jednym tchem. Do mnie akurat trafił.

cyberbronek

Dokładnie, dodatkowo pełno wątków bez zakończenia, a niektóre bez celu. Wątek piekarni i dziewczyny w niej, wątek ABW, wątek w którym próbuje wyjaśnić co się właściwie stało, co wniosła postać aktorki w klubie towarzyskim? Czy jego matka wreszcie coś odkryła? Za dużo niedokończonych tematów. Jakby pomieszać odcinki, nikt by się nie kapnął

ocenił(a) serial na 9
cyberbronek

Piszesz głupoty. Świetny serial !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones