PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673273}

Powracający

Les Revenants
7,6 2 627
ocen
7,6 10 1 2627
Powracający
powrót do forum serialu Powracający

Świetny klimat, dobrze napisany scenariusz który z odcina na odcinek łączy się w piękną i mroczną całość. Życzę sobie żebym mógł czasem być tak pozytywnie zaskoczony przez twórców w naszej ojczyźnie.

ivoposhit

Jeśli dowiesz się kiedy kolejny sezon, napisz prosze. Staram się śledzic na bieżaco, ale na razie nic mi nie wiadomo

ocenił(a) serial na 9
dona.marie

Nie ma sprawki :) Gdy tylko będę coś wiedział będziesz pierwsza której o tym powiem koleżanko ;)

ocenił(a) serial na 10
ivoposhit

To niech ja będę tym drugim

dona.marie

Późny 2014, czyli jest nadzieja :D

ocenił(a) serial na 10
SilverX

Boję się drugiego sezonu. Po co on tam. :) Chyba, że będzie o czymś innym na zasadzie American Horror Story.

ew_ba

Też się boję, pierwszy sezon będzie ciężko przebić ale pożyjemy, zobaczymy. Raczej nie będzie to odrębna historia. Dla mnie serial jest magiczny, zahacza o ambitność i jednocześnie daje do myślenia. Najlepsza aktualnie rzecz jaką można spotkać w TV...

ocenił(a) serial na 8
SilverX

A ja nie mam obaw. Temat nie jest wyczerpany i pozostawiono długą listę otwartych/niewyjaśnionych wątków.

ocenił(a) serial na 7
acidity

To, że została długa lista wątków do zakończenia niestety nie znaczy, że następny sezon będzie równie świetny jak pierwszy. Bardzo łatwo jest przedobrzyć z czymś. Ile razy bywało, że pierwszy sezon był świetny, został zakończony z wieloma nieskończonymi wątkami, ale pomimo tego drugi sezon był już o wiele słabszy?

ivoposhit

chetnie bym zobaczył z lektorem ale niestety "nasza" pier$olona telewizja jest 300 lat za murzynami

GhostDeath

Myślę, że lektor zniszczyłby klimat serialu.

ocenił(a) serial na 7
Raein

O nie, lektor by naprawdę zepsuł część klimatu. Najlepiej się go ogląda z oryginalnym językiem, kiedy można się wsłuchać w emocje ludzi.

ocenił(a) serial na 4
ivoposhit

Tu się nic nie połączyło w całość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones