PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673273}

Powracający

Les Revenants
7,6 2 628
ocen
7,6 10 1 2628
Powracający
powrót do forum serialu Powracający

Chyba nieuważnie oglądałam, bo niektórych rzeczy po prostu nie rozumiem:
1. Dlaczego Pierre i inni łapią umarlaków i trzymają ich w piwnicy? O co im chodzi?
2. Dlaczego Pierre, skoro również jest umarlakiem, nie musiał pójść z innymi zombiakami i tą lafiryndą w sukience? Dlaczego mógł zostać?
3. Co je Camille, jej matka i inne osoby, które się pojawiają w ich domu? Skąd mają jedzenie, prąd itp.? I po co w ogóle siedzą w tym domu?
4. Dlaczego raz im się udaje opuścić to miejsce bez problemu, a innym razem nie?

Mam nadzieję, że ktoś mi rozjaśni trochę te tematy :)

ocenił(a) serial na 8
robipati

Na którym jesteś odcinku?
Dlaczego chcesz uzyskać odpowiedzi na te pytania przed czasem ;)
Twórcy zawsze powtarzali, że widz nie może wiedzieć więcej niż bohaterowie. Jeżeli czego się dowie to razem z nimi, a nie "przed nimi".

Generalnie to są proste pytania, na które serial wyraźnie udziela odpowiedzi, nawet jeśli nie dosłownie to można to wydedukować.

ad 1 - będzie wyjaśnione, Pierre wyraźnie o tym mówi wielokrotnie w tym sezonie;
ad 2 - Pierre żyje, on nigdy nie był martwy;
ad 3 - w miejscowości jest wojsko, jest tam pewnie ogłoszona klęska żywiołowa. W takim zamieszaniu po powodzi zdobycie nawet podstępem podstawowych zapasów jest bardzo łatwe. Zwłaszcza, że oni nie jedzą jakiś wytrawnych potraw.
ad 4 - będzie wyjaśnione. Zawsze mogą opuścić to miejsce. Simon opuszcza je regularnie aby sprawdzić co z Adele. Nie są tam więźniami, są tam dla bezpieczeństwa.

kontojs

To musiałam nie zakodować tego, że we francuskiej wersji Pierre jest człowiekiem. Bo z tego, co się orientuję, w amerykańskiej był umarlakiem.

ocenił(a) serial na 8
robipati

aha, nie widzialam wersji amerykańskiej, zatem nawet nie wiedziałam, że wprowadzili tam taki wątek ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones