PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673273}

Powracający

Les Revenants
7,6 2 628
ocen
7,6 10 1 2628
Powracający
powrót do forum serialu Powracający


Własnie 10 minut temu obejrzałam ostatni odcinek 2 sezonu. Klimat niesamowity, zdjęcia muzyka. Chociaż 2 sezon powiał trochę nudą w porównaniu z 1 sezonem. Najbardziej boli fakt, że nie wyjaśnili większości rzeczy.
SPOILERY
DLACZEGO SIMONE POPEŁNIŁ SAMOBÓJSTWO ?
Kim był Viktor? Jak wszystkich ożywił ? Kiedy się urodził i skąd się wziął?
Co się w końcu stało z Adele umarła?
Dlaczego facet z ruda brodą zabił Virgina i tą dziewczynę z baru w białej sukience?

Mr.Juleka

1. Nie wiadomo, nie wyjaśnili tego :( coś tam tylko można bylo wywnioskować, że miał już wcześniej problemy ze sobą i prawdopodobnie wizja bycia ojcem go przeraziła.
2. Nie wiadomo, kim był, kiedy i gdzie się urodził. Wiadomo tylko, że nie był synem pana Lewanowskiego, tylko zjawił się u nich w drzwiach, tak samo jak później u Julie, prawdopodobnie wyczuwając, że pan L. był dobrym człowiekiem (albo wiedząc już, że jako jedyny ocaleje?). Prawdopodobnie pierwszy raz wskrzesił ich, gdy prosił, żeby pan L. nie umarł i chyba stało się to przypadkiem :P wydawało mi się, że to byli ci ludzie, których wcześniej próbował ostrzegać przed śmiercią (ale niestety nie do końca, bo nie wiadomo nic o powiązaniu jego z Simonem, chyba że coś ominęłam).
3. Adele prawdopodobnie umarła. W następnej scenie jest w sukni (podobnej do ślubnej), w takim stanie, o jakim zawsze marzyła. Taka metafora raju po śmierci.
4. Ten facet gadał coś o próbie "zbawienia" ich. Ale też nie do końca zrozumiałam, dlaczego...

Oczywiście to wszystko są moje interpretacje ;) serial jest tak zrobiony, że wiele rzeczy nie jest wytłumaczone nawet na końcu. Trochę szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones