PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673273}

Powracający

Les Revenants
7,6 2 628
ocen
7,6 10 1 2628
Powracający
powrót do forum serialu Powracający

Warty obejrzenia ?

ocenił(a) serial na 9

Lubie filmy seriale o zombie, jaki jest ten serial ?

iSilu

Tu nie ma zombie, bynajmniej nie w dosłownym tego słowa znaczeniu.

monabezogona

Tak, polecam

iSilu

wspaniały, polecam serdecznie

ocenił(a) serial na 9
dona.marie

juz obejrzane 8 odcinkow super klimat i muzyka :)

ocenił(a) serial na 10
iSilu

A gdzie zobaczyć z polskimi napisami?

ocenił(a) serial na 7
laxman

na kompie u siebie

ocenił(a) serial na 10
Ralph_S_

Jakże to tak? są już napisy pl do pobrania?

ocenił(a) serial na 7
laxman

na chomicu cały pakiet

ocenił(a) serial na 10
Ralph_S_

Dziękuję! W dobie oglądania kina online, zapomnialem o starym , dobrym gryzoniu.

ocenił(a) serial na 7
laxman

ja też nie kożystałem od lat ale patrze tam są ;)

iSilu

obejrzałem 2 odcinki (pewnie obejrzałbym wczoraj jeszcze z 2 ale źle wkomponowałem napisy do 3-ego przez co się rozjeżdżały a mi nie chciało się tego poprawiać). Po obejrzeniu 2 jestem pozytywnie zaskoczony i lekko wkręcony.
1) klimat "francuskiego zadupia" powala. Niby krajobrazowa sielanka, ale za chwilę widzimy jak autobus spada w przepaść
2) pojawiają się postaci-bohaterowie, którzy wyglądają zwyczajnie, a którzy mają swoje historie. Jak się okazuje już na starcie, do domu wraca dziewczyna jak gdyby nigdy nic, a potem dowiadujemy się, że .... (dowiedz się sam(a)). najciekawsze jest podejście znajomych do pojawienia się tych osób. Każdy reaguje inaczej, a jednocześnie zastanawiasz się, czy ty widząc kogoś takiego nie wrzeszczałbyś ze strachu i niedowierzania.
3) francuski język nie przeszkadza, a wręcz zaciekawia, bo choć go nie znam, to próbuję dociec jakie emocje sobą przedstawia
4) Victor to mój ziomek :) i nie mówię tego jako pedofil, tylko facet obserwujący zachowania ludzi. Sam zastanawiam się, czy takiego dzieciaka nie wypieprzyłbym do śmietnika i nie zabunkrował się ze strachu. A z drugiej strony zastanawiam się, czy to nie autystyczny brzdąc.
5) muzyka świetna. jakby ktoś szukał to na all.ro jest - Mogwai - Les Revenants. sprawdzę dziś na youtubie jak się to komponuje, bo płyta to jedno, a przypasowanie do filmu to drugie
Dziś chyba będę kontynuował, bo fabuła wciąga, a oczekiwanie na zakończenie nie daje spać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones