PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673273}

Powracający

Les Revenants
7,6 2 626
ocen
7,6 10 1 2626
Powracający
powrót do forum serialu Powracający

Zastanawiam sie czy jest to sens piszecie ze seriale sa takie same ...wiec zastanawiam sie czy zaczac ogladac 2 sezonfrancuskiego bo przyznam sie ze niechce mi sie od nowa ogladac tego samego :-) mimo ze z ciekawosci ogladnelam 2 ostatnie odcinki wersi francuskiej i widac ze rozni sie odamerykanskiej.Moze podpowiecie :-) czym serial jest podobny a czym sie rozni :-)

zzuziaaa

Nikt nie odpowiedział, a sprawdziłaś juz moze sama? Jestem w samej sytuacji w której Ty byłaś/jesteś.

czykiczyki

przyznam sie ze jakos zapomnialam o tym serialu :)

ocenił(a) serial na 9
czykiczyki

Wersja amerykańska jest płytka, ma kiepskie aktorstwo i nie jest tak klimatyczna/mroczna jak jej francuski oryginał...

Oba pierwsze sezony (USA i FRANCJA) są baaardzo podobne. Może jest kilka scen w wersji francuskiej, których nie ma lub są inne w wersji amerykańskiej. Ogólnie nie ma co tracić czasu na USA (chyba, że ktoś chce porównać). Dlatego polecam zignorować wersję amerykańską i obejrzeć całe 2 sezony po francusku. :)

ocenił(a) serial na 9
zzuziaaa

Wersja amerykańska jest płytka, ma kiepskie aktorstwo i nie jest tak klimatyczna/mroczna jak jej francuski oryginał...

Oba pierwsze sezony (USA i FRANCJA) są baaardzo podobne. Może jest kilka scen w wersji francuskiej, których nie ma lub są inne w wersji amerykańskiej. Ogólnie nie ma co tracić czasu na USA (chyba, że ktoś chce porównać). Dlatego polecam zignorować wersję amerykańską i obejrzeć całe 2 sezony po francusku. :)

ocenił(a) serial na 5
Darijka

To ja mam zupełnie odmienne odczucia, dla mnie bardziej sensowna i spójna jest wersja USA i bardzo żałuję że nie została pociągnięta dalej i to w sumie tylko z tego względu nie opłaca się jej oglądać bo zostajesz w środku historii i koniec serialu. Założenia i bohaterowie są podobne szczególnie na początku ale później są to już zupełnie inne historie. Ja obejrzałam francuską wersję z braku kontynuacji amerykańskiej, ale ta druga miałaby zupełnie inne zakończenie już tak w połowie pierwszego sezonu te wersje się rozchodzą nawet w historiach niektórych głównych bohaterów.

luiliana

Można gdzieś obejrzeć ten serial z polskimi napisami. Albo chociaż z francuskimi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones