PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765488}

Pozłacany wiek

The Gilded Age
7,0 2 787
ocen
7,0 10 1 2787
7,2 5
ocen krytyków
Pozłacany wiek
powrót do forum serialu Pozłacany wiek

Wielkie pytanie:

ocenił(a) serial na 8

Jak na razie (po 4 odcinku) mamy dwóch kandydatów do ręki Marion - prawnika i młodego Russela.
Tylko że Marion, według standardów epoki, jest zależna od ciotek, a konkretnej od Agnes, która za wszystko płaci. A dla Agnes wybór między tymi dwoma to jak między dżumą a cholerą...
Jak myślicie, kogo finalnie by wybrała?
Pan prawnik jest człowiekiem porządnym, uczciwym, z perspektywami. Sam fakt, że mógł sobie pozwolić na odpuszczenie Marion honorarium świadczy, że biedy nie klepie. Poza tym powoli wkrada się do nowojorskiej socjety. I może dla Agnes to za mało, ale dla ubogiej panny z towarzystwa to (moim zdaniem) dobra partia.
Z drugiej strony mamy syna bogatej rodziny, wychowanego na dżentelmena. Koślawy nie jest, umie się zachować, ma środki, by zapewnić żonie byt, ma perspektywy. Ale jest synem nuworyszy, jego rodzina nie ma dobrej opinii w towarzystwie. Do tego sposób, w jaki matka traktuje jego siostrę, jest proszeniem się o ucieczkę z domu i związany z tym skandal, co dodatkowo zaszkodzi rodzinie...

Trudny wybór, trudna rada... Jak myślicie, kogo mogłaby wybrać Agnes? Zaznaczam, mówimy o Agnes, nie o Marion, która zapewne wybierze tego, którego pokocha.

singri

Bardzo (mile) się zdziwię, jeśli to nie będzie prawnik.

ocenił(a) serial na 7
Annemon_san

A ja mam wrażenie, że ten prawnik coś knuje - jest za słodki i za szybko zdecydował się porzucić dotychczasowe życie na rzecz pogoni za panną Brooke.

miss_bober

Właśnie liczę na jakiś zwrot akcji, choć nie robię sobie zbyt dużych nadziei ;)

ocenił(a) serial na 8
Annemon_san

Osobiście miałam właśnie na niego nadzieję, ale nie przewidziałam tego, że może on coś kombinować...

ocenił(a) serial na 8
miss_bober

Po 5 odcinku stwierdzam, ze on ją osacza i próbuje wszelkim siłami zdobyć. Nie zdziwiłabym się, jakby się okazało, że ojciec wcale nie zostawił jej bez grosza, ale tylko Rykes o tym wie.

singri

Oj tak wydaje mi się ze on może się okazać głównym złym tego serialu. Coś się swieci to na pewno.
Ja jestem za Russelem fajnie się na nich patrzyło choć teraz bardzo mało maja wspólnych scen

ocenił(a) serial na 8
nojaka

Ale w trailerze było pokazane, jak Agnes wchodzi do Russelów. Może coś się zadzieje w tym temacie...

ocenił(a) serial na 8
singri

No i śmieci wyniosły się same :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones