PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835024}

Prawi Gemstonowie

The Righteous Gemstones
6,9 1 613
ocen
6,9 10 1 1613
Prawi Gemstonowie
powrót do forum serialu Prawi Gemstonowie

Podszedłem do tego filmu bez nastawienia. Znając dokonania reżysera nie spodziewałem się niczego ambitnego, liczyłem na idiotyczne dowcipy, które poprawią mi humor. Serial okazał się być całkiem solidnie napisany, postacie różnorodne, obsada wręcz rewelacyjna in nawet otoczka nawiedzonych katolików nie była irytująca, a wręcz przeciwnie, kilkukrotnie zmusiła mnie do refleksji. W produkcji dosyć zgrabnie poruszono sporo rożnych zagadnień, problemów rodzinnych, dylematów religijnych, jak i kwestii politycznych, jest też wiele nawiązań do bieżących problemów. Nie sposób nie wspomnieć o efektach specjalnych, których może nie jest przesadnie dużo, ale jak już są to są zrobione perfekcyjnie i trudno szukać tak świetnie wykonanych efektów nawet w najdroższych produkcjach z Hollywood. Generalnie jestem bardzo milo zaskoczony, bo mimo gdzieniegdzie pojawiających się dłużyzn, połknąłem 2 sezony w kilka dni i rozstanie z bohaterami było dla mnie dosyć smutne, bo jak już wspomniałem obsada to pierwsza liga.

ocenił(a) serial na 8
Pepper_salt

To nie są katolicy, tylko jedna z wielu odmian kościoła anglikańskiego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones