PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600351}

Prawnicy

Silk
7,9 751
ocen
7,9 10 1 751
Prawnicy
powrót do forum serialu Prawnicy

Znakomity serial o angielskiej palestrze.. Bardzo wiarygodnie zrobiony,wszak przy jego tworzeniu miał swój udział prawdziwy angielski barister. Szkoda, że tylko 3 sezony były. Znacie może inne dobre seriale o prawnikach, poza suits?

Magga1234

Good Wife - bardzo dobrze się ogląda - nie jest tak sztuczny i prostacki jak The Suits. PS Tobie się spodoba bo główna bohaterka to kobieta, więc możesz się z nią utożsamiać.

ocenił(a) serial na 7
Magga1234

Najlepszy serial jaki oglądałam o prawnikach to "Boston Legal" (fantastyczna obsada, ciekawe sprawy, dużo humoru), słabszy, choć też fajny to "Franklin & Bash". Mi osobiście podobał się jeszcze "Drop Dead Diva", ale to już nie ten poziom co te dwa przeze mnie wymienione.

ocenił(a) serial na 7
agatka641

Najlepszy jaki ogladalam to ''Damages''. Bardzo polecam.

ocenił(a) serial na 7
joann_fw

Pierwszy sezon "Damages" rewelacyjny, nie mogłam się oderwać od telewizora. Niestety potem poziom z sezonu na sezon spadał. Dwóch ostatnich sezonów zdecydowanie nie polecam.

Magga1234

Zdecydowanie polecam Żona Idealna - leci już 7 sezon i o dziwo - serial bez formy spadkowej. Układy (Damages) - pierwszy sezon jako tako, bo specyficzny - sezon toczy się głownie wokół jednej sprawy, od drugiego sezonu tendencja bardzo spadkowa.

Dodatkowo polecam Sposób Na Morderstwo - fantastyczne aktorstwo Viola Davis wymiata, niesamowita, ciekawa fabuła, świetna muzyka i niezłe sprawy/

ocenił(a) serial na 7
Magga1234

Zdecydowanie polecam najlepszy wg mnie a wręcz genialny serial prawniczy Boston Legal i popieram tu agatkę641.Nie da się go porównać do żadnego innego bo takiego nie ma.Wszystko w nim jest doskonałe,postacie ,klimat muzyka ,powaga i humor ale co najważniejsze jest to jedyny znany mi serial w którym poruszono wszystkie możliwe problemy i sprawy dot współczesnego świata z każdej dziedziny życia i naprawdę życiowe ludzkie sprawy.Ale najbardziej zszokowało mnie to,że pokazano to prawdziwie ,krytycznie , nie oszczędzając systemu amerykańskiego.Rewelacja ! To jedyny serial któremu dałam po raz pierwszy zresztą zasłużone 10-gorąco polecam

Magga1234

Temat stary, ale może ktoś zajrzy.

Seriale na szybko znalezione w głowie:

Goof Wife
Good Fight
Damages
Boston Legal
The Practice
Ally McBeal
Murder One - 1 sezon to extraklasa (drugi był o dwie-trzy klasy słabszy)
L.A. Law - pierwsze 5 sezonów
Matlock
Perry Mason

Z dobrych mieszańców policjanci i prawnicy -
pierwsze 9 sezonów oryginalnego "Law & Order" (przy dobrej woli do 11 sezonu).
Law & Order UK
Gliniarz i prokurator (skoro daliście Boston legal ;) )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones