PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10026512}

Prawo Lidii Poët

La legge di Lidia Poët
7,0 2 326
ocen
7,0 10 1 2326
Prawo Lidii Poët
powrót do forum serialu Prawo Lidii Poët

Interesuje mnie bardzo co sadzicie o doborze muzyki w tym serialu. Jest w tym serialu cos interesujacego u ale wedlug mnie muzyka jest okropnie dobrana. Pomijajac inne minusy tego serialu jest to moim zdaniem jego najgorsza wada i zastanawia mnie ile osob tez tak uwaza. Serdecznie pozdrawiam :)

Gagatka1190

Też o niej myślałam. Zabieg z nowoczesną muzyka jest dość częsty i dobrze dopasowany, ale tu jakoś razi

ocenił(a) serial na 5
Gagatka1190

A mnie się właśnie bardzo podoba. Bardzo.

Gagatka1190

W pełni się zgadzam, nowoczesna, ostra muzyka do serialu z tak pięknymi sukniami aż kłuje w uszy.

ocenił(a) serial na 8
Gagatka1190

A mnie totalnie kupiła ta muzyka a już soundtrack FKA Twigs jak poszła z Jacobo do burdelu i paliła opium genialny!

T_Veyganus_K

Mam takie samo odczucie :-)

ocenił(a) serial na 9
Gagatka1190

Też chciałem o tym napisać. Tak jak twórca tematu ,uważam ze ta muzyka tu nie pasuje

Gagatka1190

To chyba jednak kwestia upodobań. Osobiście taki zabieg urzekł mnie. Serial nabrał wyrazu i nowoczesności, mimo że jest serialem kostiumowym. Dla mnie bomba :-)

Gagatka1190

Jeśli o mnie chodzi, to dopiero przy "Misfit" RIIVAL zauważyłam muzykę i pomyślałam, że jest świetnie dobrana... Bo Lidia jest właśnie taka jak ta piosenka (i jej podmiot liryczny): mocna, niepokorna, niedopasowana, rozsadzająca system.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones