PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88265}

Prawo i porządek: Sekcja specjalna

Law & Order: Special Victims Unit
7,3 2 106
ocen
7,3 10 1 2106
Prawo i porządek: Sekcja specjalna
powrót do forum serialu Prawo i porządek: Sekcja specjalna

Oglądałam łącznie odcinki od pierwszego sezonu do trzynastego. O ile dobrze kojarzę. One wszystkie leciały na Hallmark, który został zastąpiony 13th street.

Moje pytanie odnośnie tego serialu jest następujące: Czy Eliot kiedykolwiek miał romans? O ile się nie mylę z Benson nie łączyło go nic po za pracą, ale mogę nie pamiętać.
Zawsze mnie to zastanawia.
Eliot ma problemy rodzinne, kilka razy wynosił się z domu. Ma za to 6 dzieci (na chwilę obecną na 13 sezon,który oglądałam ostatni, czy dwunasty? Nie wiem sama już) więc z żoną niby jest, niby nie jest.
Stąd wynika właśnie moje pytanie odnośnie jego romansu.
Proszę o odpowiedź, może to być ciekawy temat i wciągający ;)

Może się dowiem czegoś, czego nie wiedziałam.

ocenił(a) serial na 9
hydroksyzinuum

Z tego co pamiętam to nie miał, a już tym bardziej z Liv (i dobrze).
A dzieci? Chyba pięcioro, trzy córki i dwóch synów.

ocenił(a) serial na 8
individuel

Właśnie z Liv nie ma, chociaż tak jak pisałam wyżej - oglądałam tylko te sezony, które leciały na 13street.
Ale! Miał jednak romans! To znaczy taki tam romans... raczej to nie do końca zdrada.
Była scena, w której namiętnie całował się z zastępującą Olivię Dani

Oglądałam, ale tutaj jest też: http://lawandorder.wikia.com/wiki/Dani_BeckBeck.

ocenił(a) serial na 8
hydroksyzinuum

http://www.filmweb.pl/person/Connie+Nielsen-2527

ocenił(a) serial na 9
hydroksyzinuum

Aaa, faktycznie. Pamiętam, że strasznie mnie to zirytowało.

SVU to jeden z nielicznych seriali, kiedy partnerzy się ze sobą nie schodzą, co mnie bardzo cieszy.

ocenił(a) serial na 8
individuel

Jejku mnie też! W sumie ma to sens, że Eliot jest wierny swojej żonie, a Liv nie jest natarczywa w stosunku do niego, co za tym idzie lepiej razem pracują.
Sama sądzę, że bardziej wygląda to na stosunki rodzinne, jakby byli rodzeństwem, kochają się jak rodzeństwo, rzuciliby się za sobą w ogień.
Nie wiem czy rozumiesz ;)

ocenił(a) serial na 9
hydroksyzinuum

Po prostu normalna relacja przyjacielska, a nie jakieś tam romanse ;) Zgadzam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones