PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88265}

Prawo i porządek: Sekcja specjalna

Law & Order: Special Victims Unit
7,3 2 106
ocen
7,3 10 1 2106
Prawo i porządek: Sekcja specjalna
powrót do forum serialu Prawo i porządek: Sekcja specjalna

jeden z najlepszych

ocenił(a) serial na 9

To z pewnością jeden z najlepszych seriali z gatunku prawa oraz jeden z moich ulubionych w ogóle. Gdy szedł w tv, byłam dosyć młoda i mimo późnej pory zawsze oglądałam:D Świetny, zaskakujący. 9/10

ocenił(a) serial na 8
aga8975

Zgadzam sie, serial naprawde swietny i realistyczny, powiedzialabym nawet ze jest nieco niedoceniony.

aga8975

Pamiętam że mnie ten serial irytował na początku, ale zmusiłam się, do obejrzenia paru odcinków. Skutek był taki,że go polubiłam, jest super.

kisha31

Szkoda, że nigdzie go nie ma z napisami:(

pepetka1

Mogę zrobić napisy, tylko muszę wiedzieć czy są chętni ;)

Kasia_Laskowska

Ja jestem :)!!!!!!!!!

pepetka1

Napisy do 1 odcinka mam skończone, czeka mnie tylko korekta, do drugiego zaczęta. Chciałabym zacząć udostępniać napisy pod koniec miesiąca. Od razu uprzedzam, że w serialu jest dużo żargonu policyjnego, który staram się oddać jak najlepiej, ale nie zawsze się da. Mam nadzieję, że będzie ok ;)

Kasia_Laskowska

Jestes wspaniała !!!:)
Nie wiem jak dziekować:D
A gdzie będziesz je zamieszczała?

pepetka1

Na pewno będą dostępne na napi. Współpracuję z grupą DreamTeam. Co do reszty to na pewno coś łatwo dostępnego. Poszukam coś, żeby nie psuło jakości.

Kasia_Laskowska

ok super :) pooglądam sobie serial z napisami, swietnie:)

pepetka1

Napisy będą dodawane od dnia dzisiejszego każdego tygodnia - jeden odcinek na tydzień.
Każdy odcienek posiada minimum 900 linijek tekstu, który nie zawsze jest łatwy do tłumaczenia, więc nie mogę sobie pozwolić na więcej. Napisy stworzone zostały do wersji 720p.WEB-DL.AAC2.0.H.264, którą można znaleźć na znanym serwisie wymiany plików, a same napisy dzięki programowi napiprjekt, online do obejrzenia na kilku hostingach.
Napisy być może nie mają jeszcze swojej jednolitej formy, ale jest to mój pierwszy tak wielki prjekt więc potrzebuję kilku odcinków na ogarnięcie tego. Jeśli macie jakieś sugestie, to słucham ;)

Kasia_Laskowska

Niestety filmweb cenzuruje stronę na której można znaleźć odcinki online, więc usuńcie sobie myślniki:
i-i-t-v-.-i-n-f-o

Kasia_Laskowska

wiem że minęło pół roku ale można wiedzieć jak się mają te napisy ? tzn. ile ich już jest i gdzie ew. można je pobrać ? Bo na google nic nie wyskakuje gdy wpisuję różne hasła, a zależy mi najlepiej na plikach srt lub txt ;-) Pozdrawiam.

Kasia_Laskowska

wiadomo cus o napisach ? bo znalazłam tylko do 1 odcinka 1 sezonu :( z góry dzięki !
ps= napisy b.dobre

sygittka2919

Problem z napisami jest taki, że każdy odcinek ma ponad 900 linijek dialogów, które nie zawsze są proste do przetłumaczenia. Ten serial po prostu przerósł moje oczekiwania, bez pomocy, z innymi serialami jakie tłumaczę niestety chyba nic z tego nie będzie, chociaż bardzo nad tym ubolewam. Do tego dochodzi korekta, a odcinków nie ubywa a wręcz przeciwnie. Na dzień dzisiejszy nie mogę dać jasnej odpowiedzi, bo nie chcę całkiem odrzucić tego serialu, teraz po prostu leży na uboczu i być może jak znajdę kogoś do pomocy to coś ruszy, choć nie będę ukrywać - szanse są na to jak na razie marne.

ocenił(a) serial na 10
Kasia_Laskowska

oczywiscie, no oczywiscie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones