PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=387819}
6,1 1 403
oceny
6,1 10 1 1403
Prawo miasta
powrót do forum serialu Prawo miasta

...jak dla mnie- serial w którym scenarzysta dopisał za dużo wątków i sam się w nich gupi.. poza tym, tak na logikę: poszukiwana dziewczyna ucieka ze szpitala, na stacji benzynowej nie płaci za benzynę, grozi ochroniarzowi bronią i ucieka.. przecie to się kompletnie kupy nie trzyma.. A tak na marginesie- kompletnie mi nie pasuje Pieczyński w roli policjanta.. jakiś taki bezpłciowy.. ;-)

ocenił(a) serial na 10
KasQua

A może trochę samokrytyki, może to tylko ty się gubisz? Polecam prostsze historie, nie trzeba się wysilac, wszystko powiedzą WIELKIMI LITERAMI. Szukaj, a znajdziesz

antonia73

Nie chodzi mi o "wysilanie się", bo też i banalnych filmów i seriali nie lubię, po prostu- mam wrażenie że czasem się scenarzysta 'gubi'.. Pozdrawiam:)

ocenił(a) serial na 10
KasQua

Może i się gubi, może robi to świadomie, a może nie, mam nadziję, że się znajdzie... Pozdro

ocenił(a) serial na 1
antonia73

Zacząłem ogladać bo bardzo lubię Polskie seriale kryminalne ale po kilku
odcinkach przestałem i teraz uważam że ten serial jest jednym z najgorszych a może i najgorszym serialem wyprodukowanym w Polsce.

ocenił(a) serial na 10
radek999

Scenarzysta celowo gubi wątki i splata je ze sobą i komplikuje, żeby wzmocnić klimat serialu. O to właśnie chodzi w tego typu kryminałach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones