PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=387819}
6,1 1 403
oceny
6,1 10 1 1403
Prawo miasta
powrót do forum serialu Prawo miasta

Przede wszystkim zawiodłem się na dialogach - są tutaj beznadziejne, co powoduje nieco sztywną grę aktorską. 4/10

użytkownik usunięty
Rafikii89

Dokładnie. Też dałbym 3-4, ale za tak silną akcję promocyjną rozbudzającą nadzieję na coś więcej oraz za zabranie kosztem tego serialu 1 odcinka DH tygodniowo, daję 1!!!

ocenił(a) serial na 1

Racja. Ten serial na razie to badziew. "OFICER" nadal jak widać jest najlepszy!!

ocenił(a) serial na 10
jacekwielgosz

Dla oficerek to badziewie. Wyjątkowo przygłupia i pretensjonalna historia. Prawo miasta mi sie podobało. Zaczyna sie spokojnie, ma kilka haków, i nareszcie nie jest to historia dla półgłowków.

antonia73

No faktycznie oficerek to badziewie. Zastanów się, co piszesz. "Oficer" to najlepszy polski serial kryminalny od lat. A "Prawo miasta" przestałem już oglądać, bo tego po prostu oglądać się nie ma... Bardziej sztuczne to niż "Klan".

ocenił(a) serial na 8
Rafikii89

uwielbiam takie dyskusje pt jak mars jest dobry to snikersów nie tykam, mi się oficer b podobał, a i prawo miasta- jak naraznie i jak dla mnie jest ciekawe, zwlaszcza bardzo fajne zdjecia;)takie brudne
wracając do świetnych polskich seriali kryminalnych- dodałabym GLINĘ

ocenił(a) serial na 1
Rafikii89

No, czy to możliwe żeby wyjść z tak głębokiej studni po ścianach będąc taką chudą dziewczyną? Nie wydaje mi się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones