PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=387819}
6,1 1 403
oceny
6,1 10 1 1403
Prawo miasta
powrót do forum serialu Prawo miasta

..może aż tak najgorszy to on nie jest [widziałam gorsze produkcje Polsatu;)], ale faktem jest, że ostatnie odcinki to porażka.. Przez kilkanaście tygodni śledztwo w sprawie śmierci ojca Jagi ciągnęło się niemiłosiernie, i nagle -jakby scenarzyście zabraklo pomysłów- wszystkiego dowiadujemy się w jednym odcinku. Kto zabił, dlaczego, z kim kręciła Monika [na marginesie- wątek z romansowaniem z własnym ojczymem jest po prostu żenujący..] itd itp.. Teraz- skradzione diamenty, zabójstwo kierowcy, postrzelony ochroniarz.. wszystko wymieszane i 'upchane'.. Z coraz mniejszym zainteresowaniem oglądam kolejne odcinki... PS: A już ta nieudolna kopia tekstu Bałtroczyka w wykonaniu Pieczyńskiego "a czym mam śmierdzieć- szachami", to.... ech, szkoda gadać.. ;-). Ale to oczywiście moje osobiste zdanie.. :) Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
KasQua

Przy pierwszej emisji kompletnie mi się nie podobało. Ostatnio miałem okazję obejrzeć wszystkie odcinki i wciągnęło mnie niemiłosiernie. Uważam, że do 13 odcinka (wyjaśnienie historii) to bardzo dobry serial z zaskakującymi wątkami. Kolejne cztery to zupełnie niepotrzebne dokrętki, przedłużenie i tak z innym wątkiem. Powinno skończyć się na trzynastu i koniec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones