PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87721}

Prawo ulicy

The Wire
8,5 37 633
oceny
8,5 10 1 37633
9,4 23
oceny krytyków
Prawo ulicy
powrót do forum serialu Prawo ulicy

Jest dużo seriali traktujących o pół światku kryminalnym wśród czarnych poza kultowym The Wire jest jeszcze Power albo wskrzeszony ostatnio przez Netflixa Top Guy - Jednak te seriale to typowe seriale kryminalne pokazujące gangusów pnących się wyżej w przestępczej karierze bądź o takich którzy już władze mają i starają się ją utrzymać. The Wire było wyjątkowe bo pokazywało narkotyki w czrnych dzielnicach jako problem który starali się w kolejnych sezonach pokazać z innych pespektyw a nie produkt o który zabijają się źli ludzie.

I tutaj okazuje się że jest pewien mało znany serial , który jednak ma już 4ry sezony i narpwadę baardzo blisko mu do The Wire. Mówię o serialu Snowfall - https://www.filmweb.pl/serial/Snowfall-2017-788550 - jeśli chcecie się dowiedzieć więcej wejdźcie w linka - tam opisuję dlaczego ten serial tak mi się podoba choć widziałem dopiero jeden sezon. Jest to gratka dla wszystkich którzy myśleli że The Wire jest sufitem którego już nic nie przebije. A może jednak wlasnie Snowfall będzie w stanie ? :) pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
mordarg

https://www.filmweb.pl/serial/Snowfall-2017-788550/discussion/Zayebisty+serial,3 218360 - tutaj jest ten link, Wczesniej dałem odnośnik do samego serialu przypadkowo

ocenił(a) serial na 10
mordarg

Dzięki ziom <3 Wciągnąłem wszystkie odcinki w parę dni, miażdżący serial <3 Inny niż The Wire, z innego powodu genialny, ale naprawdę genialny. Zadna inna produkcja nie poruszyła mnie tak mocno tym co się dzieje z bohaterami i ich relacjami. Miażdżący dramat pod tym względem, Breaking Bad jest nieporównywalnie łagodniejsze. Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki <3

ocenił(a) serial na 7
KubaLBN92

Cieszy mnie to - to porównanie do The Wire mi się takie najbardziej naturalne wydało. Gdyby serial był hitem nie produkował bym się ale jak sam przyznajesz produkcja jest naprawdę dobra a jednak mało znana. Dlatego postanowiłem się przyczynić jakos do poszerzenia jej popularności - może kiedyś Ty komus polecisz i tak w końcu Snowfall stanie się równie znane jak The Wire czy Breaking Bad bo w sumie nie wiele mu brakuje ;)

ocenił(a) serial na 10
mordarg

dzięki za rekomendację. pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones