PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87721}

Prawo ulicy

The Wire
8,5 37 489
ocen
8,5 10 1 37489
9,5 22
oceny krytyków
Prawo ulicy
powrót do forum serialu Prawo ulicy

Niech ktoś mi pomoże!

ocenił(a) serial na 10

Witam, od czasu zakończenia The Wire (oglądałem to pierwszy raz gdy wyszła wersja w HD), czuje jakąś pustkę, nie przerywałem tego serialu oglądając inne, więc teraz gdy się skończył, nie mogę wrócić do seriali, które oglądałem wcześniej tj. Gotham itp. Są moim zdaniem żałosne... niewiem co mi się zjeb** w mózgu, ale już mi nie dają takiej przyjemności z oglądania...

Możecie mi polecić coś co warto obejrzeć? Bo coś trzeba oglądać, ale w tym momencie jestem w kropce...

ocenił(a) serial na 10
Alkard

Jeśli ktoś lubi gangsterskie klimaty ,polecam irlandzki serial love/hate

ocenił(a) serial na 10
pawelfans

Love/Hate - od 3 sezonu naprawdę warto.
The Deuce - D.Simon i przynajmniej 8 aktorów z The Wire

ocenił(a) serial na 9
pawelfans

Zgadza się, dobry serial!

ocenił(a) serial na 7
Alkard

No rozumiem twój problem ale są lepsze seriale od The Wire - chociażby Breaking Bad, Narcos, Black Mirror, Daredevil, Banshee, OZ i przede wszystkim - Gommorra włoski serial i kto jak kto ale makaroniarze wiedzą conieco o mafii ( tam to dopiero masz mafijne porachunku pokazane. Akcje z The Wire się przy tym akcjami z piaskownicy wydają xD ). The Wire pozostawił poprzeczkę bardzo wysoko ale udało się paru ładnym serialom ją przeskoczyć i to są miedzy innymi te co wymieniłem...

ocenił(a) serial na 7
mordarg

A jak chcesz powrót konkretnie do czarnych klimatów to polecam serial : "Power" z 2014 jest nieco słabszy może niż The Wire ale i tak b dobry główny bohater jest kimś kim był tutaj Avon a takiego odpowiednika Stringera ( w sensie prawej ręki Bossa ) gra tam wgl aktor o polskich korzeniach Joseph Sikora ( jedyna biała postać wśród głównej obsady ) Także sam możesz sobie wyobrazić jak przebiega akcja

ocenił(a) serial na 10
mordarg

Wszystkie wymienione seriale widziałem. Faktycznie bardzo dobre jednak The Wire jako że był pierwszym serialem z takiej kategorii i tak będzie u mnie na pierwszym miejscu.

ocenił(a) serial na 7
Alkard

To może coś z Innej Kategorii:
Vikings
Spartacus ( 4 częsci )
Synowie Anarchii
The Walking Dead / Gra o Tron wiadomo
Skins
Westworld
Stranger Things
Preacher
Mr Robot
Ash vs Evil Dead
Shameless
Wataha
Fargo
Sense8
Orange is the New Black
Black Sails
Ray Donovan
Hannibal
Marco Polo
Homeland
Sherlock
Nasze matki, nasi ojcowie
jak to wszystko widziałeś to nie wiem jak Ci pomóc ;)

ocenił(a) serial na 9
mordarg

Banshee?! Daredevil?! ... Padłem

ocenił(a) serial na 7
gandera

z jakiego powodu ?? Akurat te dwa które wymieniłeś są na samym szczycie podium . Są to jedne z najlepszych seriali jakie widziałem. Jesli cię smieszą to proszę powiedz co jest ideałem dla ciebie .

ocenił(a) serial na 9
mordarg

Porównujesz bajki, których celem jest tylko zapewnienie rozrywki widzowi z ambitnym, inteligentnym i chyba najbardziej realistycznym serialem w historii. Nie ta liga.

ocenił(a) serial na 7
gandera

Tzn wgl nie wiem Czemu - Poniosło mnie tutaj i wymieniłem masę swoich ulubionych seriali z których kupa jest kompletnie ni jak związana z The Wire - Jak np Black Sails - :P Utrzymuję dalej że te seriale sa b. dobre ale wymienianie ich w kontekście The Wire nie miało najmniejszego sensu :P Pewnie pod wpływem taką listę walnąłem . Nie widzę innej opcji ; )

ocenił(a) serial na 7
mordarg

Poza tym chłopioe to 4 lata temu było :D :D Archeologią sie nie zajmuje :P

ocenił(a) serial na 9
mordarg

Jeśli najpierw oglądałeś tamte seriale to ok Twoja opinia Twoje gusta i oczekiwania natomiast jeśli najpierw oglądałeś The Wire a potem tamte i po The Wire dałeś im 10/10 to nigdy nie zrozumiem :-) po The Wire każdy następny obejrzany serial ma shieeeeeeet przesrane

ocenił(a) serial na 7
gandera

The Wire widziałem najpierw. Dawno temu. Jest to bardzo dobry serial shieeeeeet :P Ale dla mnie jeśli chodzi o tematy mafijne oraz narkotykowe - wszystko kładzie na łopatki włoski serial Gomorra. Po prostu nic tego nie przebije. Zaś wolę takie Banshee od Prawa Ulicy bo po prostu taki typ rozrywki bawi mnie bardziej.

ocenił(a) serial na 7
gandera

Ale jest jeden serial który jest autentycznie wręcz bliźniaczy do The Wire pod pewnymi względami a mianowicie - Snowfall . Jeśli nie widziałeś a tęsknisz za tym klimatem z The Wire to Snowfall powinieneś obczaić koniecznie.

ocenił(a) serial na 8
Alkard

polecam The killing

ocenił(a) serial na 10
Alkard

Ja po „THE SOPRANOS” miałem jeszcze gorzej! Polecam na drugie danie

ocenił(a) serial na 9
Alkard

https://www.youtube.com/watch?v=jHYAAR1fl58
https://www.youtube.com/watch?v=rj0IrLTJ4b8

ocenił(a) serial na 9
Alkard

dla wszystkich fanów The Wire - polecam Line of Duty. tematyka podobna, aktorsko super. https://www.filmweb.pl/serial/Line+of+Duty-2012-658891

ocenił(a) serial na 10
Alkard

Minęło parę lat, więc zdecydowanie warto dodać Fargo i Better Call Saul do listy ;-)

ocenił(a) serial na 10
Alkard

Jesli chodzi o uliczne klimaty ,polecam serial top boy(jest na netflix)

Alkard

Obczaj sobie serial Third Watch

ocenił(a) serial na 7
Alkard

Chłopie wszyscy Ci polecają po prostu seriale gangsterskie lepsze lub gorsze - Jeśli chcesz coś co jest NAPRAWDĘ PODOBNE do The Wire To przeczytaj sobie to https://www.filmweb.pl/serial/Snowfall-2017-788550/discussion/Zayebisty+serial,3 218360 oglądając serial snowfall poczujesz się jak ryba w wodzie jeśli naprawdę The Wire było dla CIebie takie odjechane ;) Zaręczam własną głową

ocenił(a) serial na 7
mordarg

widzę że sam Ci polecałem masę seriali swego czasu któe są Cool. Bo tak jest ale Snowfall jest zdecydowanie NAJBLIŻEJ do The Wire

Alkard

A co z Sons of Anarchy ? Ja mam podobnie tylko że z SOA. Nie wiem czy jest jakiś serial który mu dorówna.

Robson293

SoA świetne, samo to że wiele osób było pod wpływem serialu - jak też, zaczęły schodzić koszule w kratę i jeansy buggy, kto mógł zaczął zapuszczać bródkę a'la Jax, ale to nadal nie ta liga co The Wire, z prostego powodu, na SoA nie ma aż takiej huśtawki uczuć - tylko ten miks nadziei i bezsilności, twardego życia i absurdu, bezczelności i współczucia, tylko to powoduje powstanie trwałych połączeń neuronowych związanych z dziełem.

ocenił(a) serial na 8
DonitaKrupp

Polecam Chicago PD petarda

ocenił(a) serial na 8
DonitaKrupp

Chicago PD

ocenił(a) serial na 10
Alkard

Ja pierdziele, mam to samo. Mózg jakoś się przestawił i nie mogę nic innego oglądać. Najlepszy serial jaki oglądałem.

ocenił(a) serial na 10
Alkard

niewidzę nigdzie shadowline a to też mocny serial, polecam jak najbardziej

ocenił(a) serial na 10
Alkard

chodzi  o THe shadow line - taki jest dokładnie tytuł

Alkard

LINE OF DUTY - bierzcie i oglądajcie https://www.filmweb.pl/serial/Line+of+Duty+Wydzia%C5%82+wewn%C4%99trzny-2012-658 891

Alkard

Obejrzyj coś naprawdę dobrego np: "Zakazane Imperium" albo "True Detective" to ci przejdzie.

ocenił(a) serial na 9
Alkard

ja polecam serial "Zagubieni" jeśli chodzi o jakość kadrów, fabuły i postaci. Chociaż pewnie większość osób go już widziała, ja oglądałem niedawno i jest super!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones